999 rezultate për

lojes

Ishin duke luajtur futboll, rrufeja dëmton lojtarët në fushën e lojës (VIDEO) Një ndeshje futbolli midis dy shkollave në Xhamajkë, për pak sa nuk është kthyer në një tragjedi. Gjatë zhvillimit të
Mane realizon sërish, Liverpool përmbys rezultatin (VIDEO) Liverpooli e ka mbyllur në avantazh 2-1 pjesën e parë ndaj Neëcastle në ndeshjen që po zhvillohet në "Anfield Road", shk
Refuzon të zëvendësohet, sulmuesi i Zenitit e nxjerr me zor jashtë (VIDEO) Një situatë qersharake ka ndodhur në kampionatin rus, gjatë zhvillimit të ndeshjes midis Zenitit Shën Petersburg dhe Ars
Sinemati: Shqipëria është bërë mediokre, i paskemi rënë më qafë Panuccit Gëzim Sinemati, opinionisti i "Procesi Sportiv", mendon se para se të diskutohet për çështjen e himnit, duhet të shihet
Sulmi në zemër i merr jetën gjatë lojës gjyqtarit në Brazil (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në në Brazil teksa gjatë ndeshjes San Carlos-Taubate ka ndërruar jetë gjyqtari anësor, Is
Përqafimi i vdekjes me gjarprin gjigant! Shfaqja që për pak u kthye në tragjedi (VIDEO) Trajneri rus i gjarpërinjve po jepje një shfaqje në një cirk ku kishte vendosur një gjarpër rreth qafës së tij. Por
Marchisio i pafat, mbyll sezonin me Zenitin Sezoni i parë i Marchisio te Zenit mbaron me një dëmtimqë e detyroi mesfushorin t'i nënshtrohet një operacioni. Is
Interi kalon në avantazh përballë Frosinone (VIDEO) Interi ka arritur të gjejë rrrugën e rrjetës me Naiggolan në minutën e 19’. Një gol që i jep qetësi miqve për adminis
Diego Costa e tepron, shan rëndë arbitrin Minuta e 28-të e ndeshjes ishte shumë e rëndësishme, sepse arbitri Gil Manzano largoi me kartonin e kuq sulmuesin e Atle
“Një kamikaz nuk mund të më prishë karrierën”, Mema tregon çfarë ndodhi në Fushë-Krujë Ardian Mema tregon momentet në fushë kur u përplas me policët. Në një rrëfim për “Panorama Sport”, Mema pohoi se njëri n
Manchester United eleminohet nga Wolves në Fa Cup (VIDEO) Manchester United nuk ja ka dalë të kualifikohet në gjysmë finalet e Fa Cup. Ndrysha nga skudra e po të njëjtit qytet
Klopp: Jemi të rrezikshëm në kundërsulm, do bëjmë gjithçka të kualifikohemi Trajneri i Liverpool, Jurgen Klop ka folur para ndeshjes së kthimit kundër Bajernit te Mynihut, ku u shpreh optimist për
Buzëqesh Juventus, ylli i Atleticos braktis stërvitjen i dëmtuar Buzqesh Juventus. Në prag të sfidës kundër bardhezinjve një lajm i rënë ka ardhur reth kampit madrilen teksa Diego Godin
Mourinho: Nëse Sarri qëndron fiton titullin Jose Mourinho ka mbrojtur trajnerin italian Maurizio Sarri, që është vënë në qendër të kritikave javët e fundit te skuad
Hazard raegon pas lajmit se Sarri do largohet Ylli belg i Chelsea i cili duket se është në sezonin e fundit me blutë e lodrës nuk ka ngurruar ta lavdërojë trajnerin a
Daja shpërthen ndaj arbitrit: E kishim kundër gjithë lojës Trajneri i Flamurtarit pas humbjes me Kukësin kritikoi arbitrin Olsi Sokoli për vendimet e tij. "Mungesat e shumta so
Koret raciste, Federata ndryshon rregullat për episodet e shëmtuara Pas rasteve të fundit të koreve raciste në stadiumit italiane, ku “shënjestër” kanë qenë lojtarët me ngjyrë, e në veçant
ALBtelecom sjell dashurinë në kohën dhe në vendin e duhur! Mbrëmja e së enjtes përzgjodhi fituesit e dytë të shorteut më të shumëpritur të këtij sezoni: Dashuria në Kohën e Duhur!
Konfirmohet lëndimi i yllit të Real Madrid-it Real Madridi mbrëmë mori një fitore të vështirë me rezultatin 2-1 si mysafir ndaj Betisit në kuadër të xhiros së 19-të n
Lajme të mira për Panuccin, Abrashi rikthehet në stërvitje te Freiburgu Shqipëria mund të bëjë llogaritë me një luftëtar më shumë për këtë edicion. Amir Abrashi është rikthyer dje në fushën e