999 rezultate për

lojerave

Kështu do të jetë Parku i Lojërave për fëmijë tek Liqeni (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Tiranës Erion veliaj ka shpërndarë disa fotografi në "Facebook" ku tregon sesi do të jetë Parku i Lojëra
Këndi i lojërave tek Liqeni, Gjykata rrëzon kërkesën e shoqërisë civile Ndërtimi i parkut të fëmijëve tek kodrat e liqenit duhet të vazhdojë. Ky ka qënë vendimi i gjykatës administrative, e ci
Veliaj mban premtimin, betonizohet parku i lojërave (VIDEO) Pavarësisht protestave te shumta nga ana e shoqërisë civile sikundër edhe opozitës, Veliaj e ka mbajtur fjalën, kur dekl
Bashkia reagon për parkun: Keqardhje, duan vetëm show mediatik Bashkia e Tiranës kishte shoqërinë civile për të diskutuar mbi detajet e projektit të parkut të lodrave tek Liqeni. Një
Veliaj: Ja pse do ta ndërtoj parkun e lojërave tek Liqeni (VIDEO) Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj i ftuar në "Opinion" ka thënë se do ta ndërtojë Parkun e Fëmijëve tek Liqeni Artifi
Veliaj: Shoqëria Civile të monitorojë punimet Kryebashkiaku Erion Veliaj zhvilloi ditën e sotme një aktivitet me fëmijët në Parkun e Liqenit paralelisht me protestën
Veliaj dëgjesë me shoqërinë civile për këndin e lojërave tek Liqeni Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka zhvilluar një dëgjesë publike me shoqërinë civile dhe organizata ambien
Pas protestës, rrethohet me hekur Parku i Lojërave (FOTO LAJM) Policia Bashkiake duket se është përgatitur më së miri për protestën e nesërme që u paralajmërua nga ana e Berishës dhe
Mazniku: Ja si do ta bëjmë parkun e lojërave te Liqeni Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Arbën Mazniku ka sqaruar në emisionin "Opinion" se çfarë po bën bashkia tek Parku i Li
Dorëhiqet drejtoresha e Lojërave të Fatit Drejtoresha e Njësisë së Mbikëqyrjes së Lojërave të Fatit, Luneda Sufali ka dhënë dorëheqjen. Sipas informacioneve më
Veliaj përuron parkun e lojërave, ngrihet agjencia menaxhuese Kryetari i Bashkisë së Tiranës kwtw tw diel;w kla qenw i pranishwm nw përurimin e parkut më të ri të lojërave në një hap
Cikalleshi: Na mbështesni sepse NE BESOJMË! Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi ka thënë se Kombëtarja mund t’ia dalë mbanë përballë Serbisë më 8 teto
Mbyllen 6 bastore ilegale në Strugë, Kërçovë dhe Dibër Mbyllen 6 bastore pa leje pas një kontrolli të kryer nga ana e zyrtarëve policorë dhe inspektorëve të DAP në lidhje me L
Google zbuloi shërbimin për video-lojëra “YouTube Gaming” Para disa muajsh, Google prezantoi shërbimin e saj për lojëra “YouTube Gaming”, i cili është i ngjashëm me shërbimin Twi
Ndryshon udhëzimi për lojërat e fatit Ministria e Financave ka ndryshuar udhëzimin për hapjen e pikave të lojërave të fatit. Me synim për të shmangur mos
Ja pamjet filmike të vjedhjes së kazinosë në 25 sekonda (VIDEO) Janë dashur vetëm 25 sekonda për të kryer një vjedhje në një kazino. Në kohë rekord, një 22 vjeçar ka arritur që të marr
Arrestohet zyrtari i Drejtorisë së Lojërave të Fatit në Tiranë Në lidhje me akuzën për "shpërdorim detyre", në pranga ka përfunduar një zyrtar i Drejtorisë së Lojërave të Fatit. K
Xhafaj zihet me drejtoreshën e Lojërave të Fatit Në debate mjaft të ashpra është përfshirë ditën e sotme Komisioni i Ligjeve, mes kreut të saj Fatmir Xhafaj dhe Drejtore
Opsioni lojëra dhe në Viber Kompania Viber do të shtojë dhe lojërat si opsion në përdorimin e tij, pasi kjo e ndihmon që të jetë sa më i përdorur. G
Një mace dhe një pemë, ja maskotat e "Rio 2016" (FOTO LAJM) Maskotët e Lojërave Olimpike dhe Paralimpike të vitit 2016 në Rio de Janeiro u shfaqën për herë të parë në publik nga ko