999 rezultate për

lojerave

S'mbyllën lokalet e basteve, dy pronarët në Tiranë e pësojnë keq nga policia Policia e Tiranës vijon kontrollet në të gjithë qarkun në bazë të planit të masave për evidentimin e ushtrimit dhe zhvil
Nis ndërtimi i këndit të tretë të lojërave për fëmijë te liqeni, bashkë me të dhe kënd force Nis ndërtimi i këndit të tretë të lojërave për fëmijë te liqeni, bashkë me të dhe kënd force Vogëlushët e zonës së Li
Meta dekreton edhe një tjetër kërkesë të Edi Ramës Presidenti Ilir Meta ka dekretuar ditën e sotme ligjin e miratuar pak ditë më parë nga qeveria për mbylljen e lojërave t
Çfarë fshihet pas mbylljes së lojërave të fatit? Flet Çani Gazetari Arian Çani i ftuar në Open ka bërë disa deklarata në lidhje me qëllimet e kryeministrit për dy cështjet më të d
Fillimi i Marrëzisë Albeu.com Kryeministri Rama deklaroi javwn e shkuar qeveria do të bllokonte aktivitetin e lojërave të fatit që prej jan
Fundi i Marrëzisë 2, pse Rama nuk thotë të vërtetën për bastet Albeu.com Kryeministri Rama deklaroi dje se qeveria do të bllokonte aktivitetin e lojërave të fatit që prej jana
Ndahet nga jeta sopranoja e famshme Montserrat Caballe Këngëtarja e operas Montserrat Caballe, dueti i të cilës me Freddie Mercury-n u bë himni i Lojërave Olimpike të Barcelon
Zbulohen maskotat e Lojërave Olimpike Tokyo 2020 (FOTO LAJM) Janë prezantuar zyrtarisht për mediat dy maskotat e Lojërave Olimpike 2020 që do të zhvillohen në Japoni. Miraitowa d
Tronditëse, shqiptarët bëjnë "rrush e kumbulla" 120 milion euro në kumar Kumari është një nga industritë më të mëdha të ekonomisë shqiptare. Sipas autoritetit të mbikëqyrjes së lojërave të
Këto armë zbulohen në Prishtinë, detaje nga super-aksioni i policisë (FOTO LAJM) Policia e Kosovës përkatësisht Drejtoria për Hetimin e Krimit të Organizuar me anë të një komunikate për media ka bërë t
Bashkia e Tiranës nis riparimin e këndeve të lojërave të dëmtuara nëpër lagje Në të gjithë territorin e Tiranës, ka nisur rehabilitimi i këndeve të lojërave të ndërtuar nëpër lagje të cilat janë dëm
A shihni ndonjë gjë të gabuar në këtë kënd lojërash? Prindërit po ankohen (FOTO LAJM) Një qendër tregtare është sulmuar pafund në lidhje me këndin e saj të lojërave për fëmijët nga prindërit që shprehin shq
Mbyllen 40 subjekte të lojërave të fatit dhe vendosen 213 mijë euro gjoba Divizioni i Lojërave të Fatit gjatë javës së kaluar ka zhvilluar edhe një aksion në komunën e Prishtinës, Prizrenit, Gja
Flamurët e Shqipërisë dhe Kosovës shfaqen në ndërtesën më të lartë të New-York-ut (VIDEO) Lojërat Olimpike Dimërore kanë filluar në Korenë Jugore, por njujorkezët kanë shijuar një pjesë të këtyre Lojërave kur E
Çmenduri në impiantin e Lojërave Olimpike, pritet të shkatërrohet në ditët e ardhshme Impianti sportiv ku do të zhvillohet ceremonia e hapjes së Lojrave Olimpike Dimërore të “Pueongchang 2018” ende nuk ësht
Gjithmonë vjen shpërthyese, por sot Luana meriton të quhet “bombë” (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një ndër moderatoret më simpatike të ekraneve shqiptare. Ajo është një prej personazheve më të k
Rama zbythet nga premtimi për të zhdukur bixhozin nga qytetet Qeveria do të përgatisë brenda dy muajve të ardhshëm një projektligj, i cili nxit edhe më shumë përhapjen e kumarit në s
52 mijë euro gjoba dhe 13 biznese të lojërave të fatit mbyllen nga ATK Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se Divizioni i Lojërave të Fatit, nga një aksion i ndërmarr në disa komuna t
80% e njerëzve luajnë lojëra në internet për t’u relaksuar Sipas një anketimi, njerëzit luajnë lojëra online për t’u relaksuar dhe për ta larguar stresin. Anketimi i kryer nga
Kullë apo park lojërash? Çfarë po ndodh tek "7 Xhuxhat" në Tiranë? (FOTO LAJM) Prania e shtuar e policëve bashkiake si edhe të atyre të rendit mori pranë këndit të lojërave "7 Xhuxhat" në Tiranë mori