999 rezultate për

lojerave

Provoni veten, a mund ti gjeni 4 ndryshime në secilën foto (FOTO LAJM) Në këto ditë të nxehta vere është më se e zakonshme dëshira jonë për t’u argëtuar dhe përsëe jo përmes lojërave të kënds
Polici vjedh portofolin me 1800 euro gjatë kontrollit të lokalit të lojërave të fatit (VIDEO) Videoja zbulon veprimet e dyshimta të Policisë. Aty shihet se pas orës 22 ishin fikur dritat e lokalit. Gjatë kontrollit
Mbylljen e lojërave të fatit mediat e huaja e shohin si luftë ndaj krimit Vendimi ku Kosovës ndaloi lojërat e fatit për një afat 10 vjeçar është bërë lajm i mediave të huaja. Sipas një artikulli
Kjo është data e fundit e lojrave të fatit në Kosovë Kuvendi i Kosovës të enjten ka miratuar Projektligjin për Ndalimin e Lojërave të Fatit. Kanë mjaftuar dy vrasje brenda k
Haradinaj kërkon seancë të jashtëzakonshme për Projektligjin e lojërave të fatit Qeveria e Kosovës në mbledhjen e mbajtur dje, miratoi Projektligjin që shfuqizon ligjin aktual dhe mbyll të gjitha lojë
Mbyllen 222 pika të lojërave të fatit Mbi 200 lokale të lojërave të fatit janë mbyllur pas aksionit të Policisë në gjithë vendin. Gjatë këtij aksioni janë
Vuçiç thotë se policia provokoi me aksionet për mbylljen e lojërave të fatit në veri Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, po i sheh si provokime, aksionet e Policisë së Kosovës në veri, për të mbyllur l
Edhe Kosova i vendos drynin lojrave të fatit Ka kaluar në Kuvend Rezoluta e paraqitur nga Lidhja Demokratike e Kosovës sa i përket lojërave të fatit. Sipas kësaj rez
Haradinaj kërkon që të mbyllen lojrat e fatit Kryeministri i Ramush Haradinaj, po deklarohet se përkrah propozim-rezolutën e deputetëve të Kuvendit të Kosovës për pez
Pse fituesit e lojërave olimpike jetojnë më gjatë Dëshironi të zgjasni jetën deri në tre vite? Është shumë e lehtë: mjafton të fitoni një medalje olimpike. Lajm i mirë
Goditen lojërat e fatit në Kosovë Administrata Tatimore e Kosovës-përkatësisht Divizioni i Lojërave të Fatit, gjatë javës së kaluar ka zhvilluar 30 aktivi
Rama premton: Fieri me pallat sporti dhe stadium të ri Kryemistri Edi Rama, në një takim me qytetarët e Fierit, ka premtuar se ky qytet do të ketë një stadium të ri, jo në tru
Vazhdonte rezistencën, policia merr masa për pronarin e llotos Edhe pse kanë kaluar thuajse dy muaj që nga vendimi për mbylljen e llotove dhe lojërave të fatit, jo të gjithë i janë bi
Procedohen 6 persona për organizim të lojërave të fatit Policia e Tiranës ka njoftuar se ka vënë në pranga 6 persona të cilët ushtronin aktivitetin e kundraligjshëm të lojërave
Organizonin lotari të palejuara, policia vë në pranga tre shtetas Vijon operacioni në të gjithë vendin për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë të ushtrojnë aktiviteti
"14 shtetas që luanin poker", policia zbulon dy pika të lojërave të fatit Policia e Tiranës vijon kontrollet në të gjithë qarkun në bazë të planit të masave për evidentimin e ushtrimit dhe zhvil
Vidhet lokali i lojërave të fatit në Podujevë Rastet e grabitjeve në Kosovë kohëve të fundit nuk kanë të ndalur. Një grabitje e radhës ka ndodhur sonte para pak mi
Nuk mbyllën lokalet e llotove, në pranga dy pronarë Vendimi për mbylljen e llotove nuk ka rënë në veshin e të gjithëve dhe dy pronarë lokalesh janë vënë në pranga. Ata
S'mbyllën lokalet e basteve, dy pronarët në Tiranë e pësojnë keq nga policia Policia e Tiranës vijon kontrollet në të gjithë qarkun në bazë të planit të masave për evidentimin e ushtrimit dhe zhvil
Nis ndërtimi i këndit të tretë të lojërave për fëmijë te liqeni, bashkë me të dhe kënd force Nis ndërtimi i këndit të tretë të lojërave për fëmijë te liqeni, bashkë me të dhe kënd force Vogëlushët e zonës së Li