999 rezultate për

loje

Parashikimi i Meri Shehut: Kjo shenjë do të zbulojë një sekret familjar Dashi Nje dite e qendrueshme kjo persa i perket optimizmit dhe frymezimit ne lidhje me punen dhe situata qe kerkojne se
Vetëm 8 minuta lojë, ka gol në San Siro (VIDEO) Milani e ka nisur mjaft mirë ndeshjen e kthimit në San Sior ndaj Crvena Zvezda. Kuqezizinjtë kanë kaluar në avantazh
"Nuk e thotë rregullorja të hapi portën", Fair play i Partizanit ndez debate (VIDEO) Dita e djeshme shënoi një rast të papreçedentë në futbollin shqiptar, teksa Partizani i fali golin Kukësit në minutën e
Klopp analizon momentin negativ të Liverpoolit Katër humbje radhazi kanë trazuar jo pak ambientin te Liverpooli, që tani jo vetëm nuk ka më shpresa për të mbrojtur tit
Zëvendësoi Hudson-Odoi pas vetëm 30 minuta lojë, Tuchel tregon arsyen Chelsea nuk ka arritur të arkëtojë tre pikë ndaj Southamtonit në kuadër të javes së 25-të të Premierligës. Callum Hud
Nesër derbi, Conte tregon si do ta ndalojë Ibrahimovicin Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka folur në konferencën për shtyp për ndeshjen ndaj Milanit që do të zhvillohet nesër
A do kalojë sistemi shëndetësor në kolaps, Tomini sqaron situatën në spitale Plot 7020 doza vaksine anti-COVID mbërritën ditën e djeshme në vendin tonë nga kontrata me Pfizer. Ndërkohë që sot vihet
"Nuk fitohet titulli me lojë të bukur, tre ekipe s'do i shqiten Vllaznisë" Ermal Tahiri, pjesë e përhershme e emisionit “Pressing” në ABC, flet rreth Vllaznisë, ekipit që kryeson Superioren me 6
Zbulohet kur pritet të fillojë numërimi i votave me postë dhe atyre me kusht Milaim Morina, nga koalicioni i organizatave joqeveritare Demokracia në Veprim, ka thënë se nesër ose pasnesër fillon nu
Ruiz rikthehet në ring në pranverë, do të ketë përballë veteranin amerikan Boksieri meksikan Andy Ruiz Jr, ish kampion bote në peshën e rëndë, do të duelojë në pranverën e këtij viti ndaj amerika
Votat nga diaspora, ende nuk dihet kur do të fillojë numërimi Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi ka thënë se janë duke pranuar materialin e ndjeshëm i cili ës
Zgjedhjet në Kosovë, ekspertja: Në lojë janë disa çështje, më shumë se posti i presidentit Valeska Esch, zëvendësdrejtore e Institutit Aspen në Berlin, shpjegon për DW pritshmëritë nga zgjedhjet e Kosovës. De
"Gratë të stresojnë", jep dorëheqjen kryetari i Lojërave Olimpike Tokio 2020 Presioni i madh i medias dhe opinionit publik bëri që Kryetari i Komitetit Organizativ i Lojërave Olimpike të Tokio 2020
Kishte kthyer lokalin në pikë lojërash fati, arrestohet 28 vjeçari Policia e Kukësit ka vënë në pranga një person dhe ka proceduar penalisht një tjetër të akuzuar për organizim të paligjs
Tesla blen 1.5 miliard dollarë bitcoin, planifikon të fillojë ta pranojë atë si pagesë Tesla ka njoftuar sot se ka blerë Bitcoin me vlerë 1.5 miliard dollarë. Në një regjistrim me Komisionin e Letrave me
Filipçe: Vaksinimi në Maqedoni do të fillojë me 200 mijë vaksina kinez Vaksinimi anti-Covid në Maqedoninë e Veriut do të fillojë me 200.000 (200 mijë) vaksina nga Kina, ka njoftuar ministri i
Kurrë mos hani portokall kur pini këto lloje ilaçesh E keni lexuar udhëzimin “mos e merr këtë ilaç me lëngun e portokallit” dhe keni menduar përse? Nuk jeni të vetmit. Të
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Benneventos (VIDEO) Interi ka arritur të kalojë shumë shpejt të kalojë në avantazh përballë Benneventos. Ronocchia ka shfrytëzuar një kro
Tentoi të korruptonte policët kosovarë me 40 euro, arrestohet në doganë shqiptari Një shqiptar është arrestuar nga policia e Kosovës pasi ka tentuar të kalojë kufirin pa mjet identifikues. Policia ko
Ky është momenti kur Conte ndëshkohet me karton të kuq, mungon në derbi (VIDEO) Skuadra e Interit ka dështuar të fitoj në përballje ndaj Udineses në javen e 19-të të Serie A-së. Nuk mjaftoi kjo, tr