999 rezultate për

lojĂ

E akuzuan në polici se i sulmoi, zbulohet loja e "pisët" në kurriz të shqiptarit Një rast shumë i rëndë është provuar nga hetimet në Itali. Një komandant i një kazerme karabinierësh në periferi të q
Kapen 137 kilogram kokainë në Durrës: Loja, si u pikasën dhe arrestuan trafikantët (VIDEO) 137 kilogramë kokainë janë kapur në portin e Durrësit në një aksion të nisur që në muajin gusht. Policia e Shtetit ka
110 kilogram kokainë: Loja e policisë greke, e lanë të hynte në Shqipëri Gjatë operacionit të anitidrogës në portin e Durrësit janë gjetur dy ngarkesa me Kokainë. Referuar dosjes së policisë
Loja 500-vjeçare me top që po rikthehet në modë (FOTO LAJM) Një grup të rinjsh meksikanë kanë nisur të ringjallin një lojë të lashtë me top, që dikur luhej nga Aztekët, Majat dhe I
Shpiket video-loja që komandohet nga mendja njerëzore Studiuesit në Zvicër kanë zhvilluar një teknologji e cila lejon njerëzit me aftësi të kufizuara të luajnë video lojëra,
Presidentja kroate 'çmend" serbët: S'mora dot pushkën t'i qëlloja! Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitaroviç, ka tërbuar serbët, pas një deklarate bombastike, që ka ngjallur reagim
Basha publikon videon: Puna e Teatrit ishte loja (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha nuk ndalon akuzat për shembjen e Teatrit Kombëtar. Së fundmi ai ka publikuar një
Basha: Loja me Teatrin për të fshehur grabitjen 200 mln euro, ndryshimi pas një viti Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka risjellë sot postimin e një viti më parë lidhur me Teatrin Kombëtar: Loja me
"Më bindi loja e Sarrit", De Ligt flet si juventin: Zgjodha Juventusin për asrye se
 Lojtari më i ri i Juvenstusit dhe një ndër blerjet më të bujshme të kësaj merkatoje në Itali dhe jo vetëm Matijs De Ligt
Kritikohet se nuk shënon, Balaj: Loja e sulmuesit nuk duhet parë si individuale Bekim Balaj është deklaruar pas humbjes së Shqipërisë nga Islanda. Kuqezinjtë, në ndeshjen e tretë kualifikuese për "
Loja qĂ« tĂ« gĂ«rdit jetĂ«n, humbĂ«si duhet t'i lĂ«pijĂ« sqetullĂ«n fituesit (VIDEO) LojtarĂ«t kur nisin njĂ« sfidĂ«, natyrisht qĂ« nĂ« fund e mendojnĂ« njĂ« ‘dĂ«nim’ me tĂ« cilin do tĂ« ndĂ«shkohet humbĂ«si i lojĂ«s.
Barazohet sfida në "Bernabeu" (VIDEO) Edhe pse Reali e ka nisur me një ritëm të kënaqshëm sfidën përballë Villarreal ku gjetën edhe golin e avantazhit vetëm 2
Befason deputeti i Kosovës: Do të doja që të kaloja një natë me Luanën Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, është i njohur për natyrën e tij pa komplekse. I ftuar në ditën e sotme në
Loja Momo mbĂ«rrin nĂ« Maqedoni, disa nxĂ«nĂ«s lĂ«ndojnĂ« veten Departamenti i PunĂ«ve tĂ« Brendshme – Manastir informoi se sot nga drejtori i shkollĂ«s “Kole Kaninski” nga Manastiri ka p
Mema: Loja më jep garanci për të ardhmen I rikthyer te suksesi pas një kohe të gjatë, trajneri i Trianës, Ardian Mema është shfaqur shumë i përmbajtur pas fitore
Fat tragjik pĂ«r 22-vjeçaren, humb jetĂ«n pasi loja e seksit shkoi keq (FOTO LAJM) NjĂ« 22-vjeçare britanike Ă«shtĂ« gjetur e vdekur nĂ« njĂ« dhomĂ« hoteli nĂ« ZvicĂ«r, ndĂ«rsa shkak dyshohet se Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« njĂ« “l
Frikë për Hysaj, largohet i dëmtuar nga fusha Elseid Hysaj është dëmtuar në sfidën ndaj Romës ku Napoli triumfoi 4-1 në "Olimpico". Shqiptari në këtë përballje u
Bllofi i deputetit të Kosovës, shkon në Danimarkë për të ndjekur ndeshjen në stadium Deputeti i Kosovës, Milaim Zeka përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka deklaruar se kishte shkuar në Konpe
ÇfarĂ« do tĂ« thotĂ« simboli me tre gishta i terroristit nĂ« gjyq (FOTO LAJM) NjĂ«ri prej terroristĂ«ve qĂ« mori pjesĂ« nĂ« sulmin ndaj myslimanĂ«ve nĂ« xhami nĂ« ZelandĂ«n e Re doli sot para gjyqit, por gja
Gattuso: Nuk më ka pëlqyer aspak loja ndaj Empolit Gennaro Gattuso, trajneri i Milan-it, e ka komentuar me këto fjalë fitoren 3-0 që skuadra e tij mori mbrëmjen e sotme në