999 rezultate për

logos

Shtohen dyshimet për logon e FSK-së, kjo grua thotë se e ka bërë burri i saj (FOTO LAJM) Ish-politikanja, Luljeta Pula, ka hapur përsëri debatin për logon aktuale të Ushtrisë së Kosovës. Fillimisht u tha se lo
Barcelona ndryshon logon? Anëtarët e klubit bëjnë lëvizjen e papritur Anëtarët e Asamblesë së Përgjithshme të klubit të Barcelonës nuke kanë pritur shumë mirë propozimin për ndryshimin e log
Zbuloni kuptimin e logos së Asociacionit serb Serbët e mbledhur në veri për të themeluar Asociacionin e komunave serbe, kanë zbuluar logon e AKS-së. Logoja i ngjan
Autori i logos së 10-vjetorit të Pavarësisë së kosovës mohon akuzat për plagjiaturë Pas publikimit se edhe logoja e dytë për 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës , kishte ngjashmëri me atë të Kongresit të
U ndryshua logoja e pavarësisë, reagon Hashim Thaçi Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka mirëpritur vendimin e Këshilli Organizativ për ndryshimin e logos së dhjetëvjetori
Ky është kuptimi i logos zyrtare të 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës Përzgjedhja e logos për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, është bërë nga Këshilli Organizativ për Shënimin e 10 vjeto
Apple paditet për vjedhje të logos Kompania kineze Kon, cila merret me prodhimin e veshjeve, ka ngritur një padi kundër Apple me pretendimin se kjo e fundi
Zbardhet e vërteta e logos së mikrofonave të RTSH-së Duke u nisur nga reagime të shumta në orët e fundit në rrjetet sociale për logon e përdorur nga RTSH mbrëmë në mikrofona
Partizani prezanton fanellat e 70-vjetorit (FOTO LAJM) Partizani prezantoi fanellat festive për 70-vjetorin e themelimit të klubit. Një ceremoni ku të pranishëm ishin dy lojta
7891 nga Ali Pajaziti - Një numër katërshifror. Pak si hurufizëm, ë? Një kod. I vlerave. I suksesit të shqiptarëve të Maqed
Ja kuptimi i logos së sotme të "Google"-it Google siç e ka bërë zakon tashmë ditën e sotme ka kujtuar me një "Doodle" 200-vjetorin e lindjes së George Boole-it.
Vizita e Papa Franceskut në Tiranë, Vatikani publikon detajet e logos Vatikani publikon detaje lidhur me vizitën e Papa Franceskut në Tiranë si edhe logon që do të shoqërojë papën më 21 shta
CNN në krye të garës për krijimin e logos dhe sloganit për promovimin e Shqipërisë Përzgjidhen 5 projekt-propozimet më të mira që do të kalojnë në fazën e dytë të konkursit ndërkombëtar Branding Albania
KSHZ vendos sot për ndryshimin e logos së kandidatit Halimi Komsioni Shtetëror Zgjedhor pritet të mblidhet sot dhe të shqyrtojë kërkesën e një grupi zgjedhësish për ndryshimin e lo
Yahoo! zbulon logon e re (VIDEO) Pasi ka shfaqur versione të reja të logos çdo ditë për 30 ditë, Yahoo! tani ka prezantuar logon e re të kompanisë. Kjo ë
Heqja e logos nuk e dëmton Kosovën Heqjen e logos nga fletëvotimet për zgjedhjet lokale të 3 nëntorit nuk e dëmton Kosovën. Kështu shprehet kryetari i LDD-
Heqja e logos e pakuptimtë Kundër heqjes së logove nga fletëvotimet në zgjedhjet lokale të 3 nëntorit është edhe anëtari i Kryesisë së LDK-së, Eqre
Turqit mbështesin Thaçin Kryetari i Partisë Demokratike Turke të Kosovës, Mahir Jagxhilar mbështet kryeministrin Hashim Thaçi rreth çështjes së l
Logoja tregon se shteti i Kosovës funksionon në veri Analistët politik mendojnë dhe e shpjegojnë ndryshe nga kryeministri i vendit Hashim Thaçi, çështjen e logos në fletëvot
Sa kushton ndryshimi i një logoje! (FOTO LAJM) Logoja është elementi kryesor i identitetit institucional të një marke. Zgjedhja e logos së duhur krijon avantazh të the