999 rezultate për

logon

Mediat italiane: Si do të futeshin në Shqipëri 617 kokainë me logon "K.F Elbasani" (VIDEO) Mediat italiane kanë rikthyer edhe njëherë cështjen e trafikut të drogërave të forta nga Amerika Latine dhe Lindja, që s
Ben Laze reagon pas kapjes së 6 kuintalëve kokainë me logon e K.F Elbasanit Një ditë pas operacionit të zhvilluar në Brazil ku u sekuestruan 617 kilogramë kokainë, e paketuar me logon e klubit spo
Shqiptarët pushtojnë Brazilin, kapet sasi e madhe 'malli' me logon e 'FK Elbasani' Një ngarkesë prej 617 kg kokainë, pakot e të cilave kishin logon e Sport klub Elbasanit është sekuestruar nga policia e
Vendoseni trurin në punë, cila nga këto logo i përket Apple (FOTO LAJM) Një kuiz i tillë është paraqitur para studentëve universitarë. Nga 85 studentët, vetëm njëri mund ta gjente logon e s
Shtohen dyshimet për logon e FSK-së, kjo grua thotë se e ka bërë burri i saj (FOTO LAJM) Ish-politikanja, Luljeta Pula, ka hapur përsëri debatin për logon aktuale të Ushtrisë së Kosovës. Fillimisht u tha se lo
Gagica hedh akuza të rënda: Kompania amerikane na ka kopjuar logon Ngjashmëria e emblemës së FSK-së me atë të një kompanie të sigurimeve në SHBA sot është bërë temë diskutimi në Kosovë. A
Shikoni si e vizaton logon e Juventusit djali i Messit (VIDEO) Gjatë ndeshjes së mbrëmshme mes Barcelonës dhe Interit, djali i Lionel Messi që ishte i pranishëm bashkë me babin e tij
Barcelona ndryshon logon? Anëtarët e klubit bëjnë lëvizjen e papritur Anëtarët e Asamblesë së Përgjithshme të klubit të Barcelonës nuke kanë pritur shumë mirë propozimin për ndryshimin e log
Tahiri paralajmëron zgjedhje të parakohshme nëse nuk dialogon Thaçi Në këtë periudhë s’mund të arrihet konsensusi për dialogun, vendi mund të shkojë në zgjedhje. Politologu Ramush Tahir
​Zbulohet arsyeja pse Alderweireld nuk e kishte logon e Tottenhamit në fanellë Qendërmbrojtësi i Tottenhamit, Toby Alderweireld, nuk e kishte logon e klubit në fanellë gjatë ndeshjes kundër Liverpool
5 milion euro dhe drogë me logon e Ronaldos, kush është Arjan Ndoci, "bosi" që iu kapën 1 ton kokainë Policia ka sekuestruar sot një sasi rekord eurosh si edhe 8 pasuri të paluajtshme dhe aksione në kompani ndërtimi, të ci
​David Beckham zbulon emrin e klubit të tij (VIDEO) Ish-lojtari i Manchester Unitedit, David Beckham, ka bërë të ditur se klubi i tij do ta ketë emrin Inter Miami, si dhe e
Zbardhet skenari i njeriut që dialogon me Thaçin, si do të vritej polici serb Në kryeqytetin e Serbisë, në Beograd, është mbajtur konferenca për media e organizuar nga Nikola Sanduloviq, kryetar i P
Ora dhe vendi, ja ku do të mbahet protesta e PD-së Partia Demokratike sot ka vendosur vendin ku do të mblidhen protestuesit që do t’i bashkohen thirrjes për të protestuar
Kurti prezanton planin për dialogun me Serbinë, harron që Thaçi nuk e pyet kur dialogon Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka prezantuar planin e tij për dialogun të cilin e ka quajtur si Plani 4+1.
Zbulohet logoja e partisë së të ikurve nga VV (FOTO LAJM) Deputetët e larguar nga Lëvizja Vetëvendosje kanë bërë publike logon e partisë së tyre të re. Ata ditë më parë kanë a
Serbët prezantojnë logon e Asociacionit Në takimin e serbëve në Veri të Mitrovicës po marrin pjesë 120 delegat dhe përfaqësues të 10 komunave me shumicë serbe.
Kim ka një gjarpër për kafshë shtëpiake të veshur me logon e Louis Kim Kardashian është gjithçka përveç se një ''njeri i zakonshëm''! Lejon vajzën t’i bejë foto teksa pozon nudo, shfaqet
Apple paditet për vjedhje të logos Kompania kineze Kon, cila merret me prodhimin e veshjeve, ka ngritur një padi kundër Apple me pretendimin se kjo e fundi
E gjithë bota me sytë nga Katalunja, policia "dialogon" me votuesit (FOTO & VIDEO) Pamjet e votuesve të gjakosur nga Katalunja po bëjnë xhiron e botës nëpër media. Skena kaotike në të gjithë rajonin d