999 rezultate për

logoja

UEFA dënon sërish Manchester City Manchester City është sërish në qendër të vëmendjes së UEFA, teksa është dënuar me një gjobë prej 3 mijë eurosh. Ven
Sekretet që fshihen pas logove të famshme (FOTO LAJM) humë nga logot e njohura, që i shohim pothuajse çdo ditë kanë një origjinë mistike. Në disa logo, ju mund të shihni m
Këto janë fanellat e treta të Juventusit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Llogaria në Twitter, La Maglia Bianconera, ka publikuar imazhe të asaj që supozohet se është fanella e tretë e Juventusi
Dështon sërish! Logoja e Veliajt për 100 vjetorin e Tiranës është e kopjuar (FOTO LAJM) Tirana mbush 100 vite nga shpallja e kryeqytetit të Shipërisë. Vetëm pak ditë më parë kryebashkiaku i Tiranës Erion
Ndryshon logoja e Volkswagen, si do të jetë e reja (FOTO LAJM) Volkswagen do të përdorë panairin në Frankfurt për të zbuluar zyrtarisht një logo të re. Sipas mediave të huaja, përc
Del logoja e festimeve për 20 Vjetorin e Çlirimit të Kosovës Në kuadër të manifestimeve për njëzetvjetorin e hyrjes së NATO-s në Kosovë, nga 11 deri më 13 qershor, do të organizohen
Ngjan me PD-në, kjo është logoja e partisë së Patozit (FOTO LAJM) Astrit Patozi ka regjistruar në gjykatë partinë Bindja Demokratike duke bërë edhe njoftimin e parë publik nën siglën e k
A do të procedohet? Rama i bëri reklamë basteve me xhupin e Liverpool-it (FOTO LAJM) Nga logoja e Juventusit, tek ajo e Italisë dhe së fundmi tek logoja e Liverpoolit. Këto janë dashuritë e Ramës në ve
Ndryshon logoja e përvjetorit të pavarësisë Këto ditë u lansua logoja e 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, në të cilin shihet figura e një burri në qëndrimin gat
Kjo është logoja për ditën e pavarësisë Kosova më 17 shkurt të këtij viti feston 11 vjetorin e shpalljes së pavarësisë së saj, ndërsa ditë më parë është lansuar
Barcelona ndryshon logon? Anëtarët e klubit bëjnë lëvizjen e papritur Anëtarët e Asamblesë së Përgjithshme të klubit të Barcelonës nuke kanë pritur shumë mirë propozimin për ndryshimin e log
Liburn Aliu flet pa lidhje, inatin e nxjerr te logoja e PSD-së Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu i është kundërpërgjigjur deputetit të PSD-së, Fisnik Ismaili, i cili nëpër
Zbulohet logoja e partisë së të ikurve nga VV (FOTO LAJM) Deputetët e larguar nga Lëvizja Vetëvendosje kanë bërë publike logon e partisë së tyre të re. Ata ditë më parë kanë a
Logoja domethënëse e Asociacionit të serbëve Përfaqësuesit e serbëve në Kosovë kanë kërcënuar me themelim të njëanshëm të Asociacionit/Bashkësisë së Komunave me Shum
Njihuni me historinë e thënies `` Bac u Kry`` “Bac, u kry”, është njëra nga panot më të famshme që nga koha e pasluftës. Ajo tregon përfundimin e një lufte që pas shu
Logot e dështuara kushtuan 1 mijë euro Në konkursin e publikuar në faqen e Zyrës së Presidencës, e cila nuk mbanë datë të publikimit por vetëm 20 Nëntorin si d
U ndryshua logoja e pavarësisë, reagon Hashim Thaçi Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka mirëpritur vendimin e Këshilli Organizativ për ndryshimin e logos së dhjetëvjetori
Juventus sheh nga e ardhmja, prezanton logon e re (FOTO) Juventus lë pas të shkuarën dhe humbjen ndaj Fiorentinës. Klubi bardhezi dje në mbrëmje ka prezantuar logon e re në një
Juventus ndryshon logon historike, nuk do ta besoni si duket tani (FOTO LAJM) Juventus pas shumë vitesh ka ndryshuar logon e saj historike, duke prezantuar së fundmi një logo të re, e cila duket kre
Po shihni Realin? Ja pse nuk duket logoja dhe sponsori në fanella Real Madridi e ka mbyllur pjesën e parë me fitoren 1-2 ndaj Sporting Gijonit. Të dy golat për Los Blancos i shënoi C