E FUNDIT/ Tërmeti trondit Greqinë, lëkundjet e fortë ndihen në Shqipëri
999 rezultate për

logo

Skandali me logon e kopjuar, TKOB "kujtohet" të reagojë Ditën e djeshme kudo në media dhe rrjeteb sociale qarkulloi skandali për logon e re të TKOB e cila ishte e kopjuar. K
Zbulohet aksidentalisht logoja e re e Interit (FOTO LAJM ) Logoja e re e Interit u zbulua falë një kërkesë për markën tregtare të paraqitur nga klubi. Logoja e re aksidentalish
Nuk e keni ditur më herët: Si të aktivizoni logon e Apple tek telefoni juaj A e dinit se logo e kompanisë Apple në telefonat smart nuk është vetëm pjesë e dizajnit por ka një funksion të fshehtë?
"Si lokal dasmash", si logoja e re e TKOB u kopjua "ashiqare" (FOTO LAJM) Prej disa kohësh Ministria e Kulturës kishte hapur një konkurs për logon e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit, ku nj
Si të aktivizoni logon e Apple te telefoni juaj A e dinit se logo e kompanisë Apple në telefonat smart nuk është vetëm pjesë e dizajnit por ka një funksion të fshehtë?
Publikohet aksidentalisht logo e re e Interit Logo e re e Interit thuhet se është publikuar aksidentalisht nga kompania Nike, raportojnë mediat italiane. Interi po
Zbulohet e fshehta e logos së Apple në iPhone, videoja bëhet virale Përderisa përditësimi i ri i sistemit operativ të Applet, iOS14, solli shumë risi tek iPhone, ka një veçanti “sekrete” q
Ja si pritet të jetë logoja e re e Interit (FOTO LAJM) Inter pritet të ndryshojë logon në muajt e ardhshëm, ndërsa shefi administrativ Alessandro Antonello mohon që klubi do t
Problemet financiare, nga marsi Interi do të ndryshojë logon dhe emrin Skuadra italiane Inter, nga fillimi i marsit, do ndryshojë emrin dhe logon e klubit. Sipas "LaGazzettadelloSport", In
Puthi logon e Juventusit, Vidal shpjegon arsyen rturo Vidal u bë temë e polemikave pas fitores së Inter në Derby d’Italia. Reprezentuesi kilian kishte shkuar të përs
Ndërrimi i viteve, "Google" ndryshon logon Në kalendarin Gregorian, pragu i Vitit të Ri, dita e fundit e një viti, bie më 31 dhjetor. Në shumë vende, kjo ditë fest
Unë, Boko Harami që tremba logorenë që qahet në telefon te Yuri Kim Nga Enkel Demi Shkova në protestë së bashku me gocën time. Pra, tëpkë si profili i një ushtari të Boko Haram, së bash
Habit ekspertja: Nuk vesh rroba të përdorura, transmetojnë energji negative Ekspertja Olesia Leço ka rrëfyer përse nuk ka blerë kurrë rroba të përdorura duke shpjeguar se nuk do të jenë asnjëherë
Kopjoi Ramën? Albin Kurti hap kanal televiziv me logon e partisë Lëvizja Vetëvendosje është subjekti i parë politik në Kosovë që krijon një televizion të vetin dhe i dyti në hapësirën s
SKANDAL/ Dalin pamjet e një çifti duke bërë s*ks në makinën me logon e Kombeve të Bashkuara Momentet intime të një çifti në makinën me logon e Kombeve të Bashkuara janë bërë virale në internet orët e fundit, duke
Pse logot në artikujt e markave të njohura janë gjithmonë në të majtë (FOTO LAJM) Studiuesit sugjerojnë që të shikoni më shumë në logot e vendosura në anën e majtë të sendeve sesa në të djathtë, dhe ky
Pse logot në artikujt e markave të njohura janë gjithmonë në të majtë (FOTO LAJM) Studiuesit sugjerojnë që të shikoni më shumë në logot e vendosura në anën e majtë të sendeve sesa në të djathtë, dhe ky
UEFA dënon sërish Manchester City Manchester City është sërish në qendër të vëmendjes së UEFA, teksa është dënuar me një gjobë prej 3 mijë eurosh. Ven
Lakuriqi i natës në logon e Valencias dhe kulmi i epidemisë në Bergamo, ja teoritë konspirative (FOTO LAJM) “Ushqim” për konspirativët… “Ekipi i futbollit të Valencias është klubi sportiv më i goditur në Europë nga koronavirusi.
Sekretet që fshihen pas logove të famshme (FOTO LAJM) humë nga logot e njohura, që i shohim pothuajse çdo ditë kanë një origjinë mistike. Në disa logo, ju mund të shihni m