999 rezultate për

logjikĂ

Këta janë dy kandidatët për kryeministër të qeverisë teknike Kryeministri Zoran Zaev në deklaroi se “këto ditë do të merret vendimi se kush do të emërohet për kryeministër teknik”.
Fëmijë, logjika e të cilëve është e pakuptimtë dhe e pamëshirshme! (FOTO LAJM) Fëmijët ndjekin rregullat dhe logjikën e tyre, dhe ndonjëherë të rriturit nuk mund t'i kuptojnë fare. Shihni disa nga
Logjika e Benit: Fakiri me një barake paguan taksa njëlloj sa boss-i me 10 apartamente Maxhoranca aktuale erdhi bujshëm me taksën progresive në vitin 2013, por duket se me kalimin e viteve ka ndryshuar mendj
Askush nuk mund t'i frikësoje gjilanasit Lutfi Haziri, në një konferencë për media u shpreh sot se Zyra për Preshevë, Medvegjë e Bujanoc do të bëhet realitet që