999 rezultate për

loftus-cheek

Formacionet zyrtare: Angli - Brazil Anglia sfidon sonte në "Wembley" Brazilin në një miqësore luksi. Anglezët luajnë me 5 herë fituesit e Kupës së Botës
Mourinho tërbohet me një lojtar te Chelsea Chelsea vazhdon serinë e miqësoreve në Australi dhe Jose Mourinho nuk e ul përqendrimin, edhe kur bëhet fjalë për ndeshj