999 rezultate për

lodhur

Të djersitura e të lodhura, Marinën dhe Luanën nuk i keni parë kurrë në këtë gjendje (VIDEO) Gjithmonë në supër formë, të kuruara deri në detaje, të gjithë jeni mësuar t'i shihni motrat Vjollca si më të bukurat e
Thaçi i lodhur nga zvarritja e marrëveshjes: Do të marr masa! Zvarritja e marrëveshjes nga Kurti dhe Mustafa, duket se ka nxitur edhe reagimin e Presidentit të vendit, Hashim Thaçi.
Nuk të zë gjumi? Mëso si të flesh shpejt pa u lodhur Tashmë një kohë të gjatë je i shtrirë në krevat, sillesh, rrotullohesh, shikon në një pikë… Bën çdo gjë që të mund t’
Arsyet pse ndiheni të lodhur gjithë kohën, nuk kanë lidhje me ato që mund të kishit menduar Ndiheni gjithë kohën të lodhur? Mungesa e gjumit nuk është arsyeja e vetme pse mund ta keni këtë ndjesi. Disa gjëra që b
Duke u shplodhur në një vaskë me shkumë, kush është "misteriozi" krah Loredanës (FOTO LAJM) Pak orë më parë Loredana ka publikuar në Instastory një foto të shkrepur në një hotel luksoz. Teksa është duke u rela
"E lodhur, por zemra imë është plot!", Bebe Rexha largohet nga Shqipëria (FOTO LAJM) Me anë të një postimi në Twitter këngëtarja Bebe Rexha ka shkruar se po kthehet në Amerikë, por zemra e saj është e mbus
Tha se ndihej e lodhur, gruaja humb jetën papritur në krahët e bashkëshortit Një grua ka gjetur vdekjen në SHBA pak momente pasi tha se ndihej e lodhur dhe e përgjumur ra në krahët e të shoqit.
Të lodhur e të këputur çdo ditë, si ndikojnë gjërat që hamë Plastika po kontaminon trupat tanë, konfirmojnë shkencëtarët për herë të parë. Grimca të vogla plastike janë gjetur te ç
"I lodhur, aspak komod", Xhani Shqerra rrëfen eksperiencat në vilat e pasanikëve (FOTO LAJM) Xhani Shqerra është padyshim shumë i suksesshëm në atë që bën. Gazetari modern i televizioneve shqiptare është shumë i n
Eksperimenti/ Çfarë ndodh nëse nuk ankohesh për dy javë? Një opinioniste e Huffington Post ka bërë një eksperiment me veten. Alexii Lardis vendosi të mos ankohej për dy javë. Nu
I dha lamtumirën muzikës, zbulohet çfarë ka ndodhur me Dj Vicky Dj i njohur Vicky, që për vite me rradhë është pjesë e “Threedots” dhe është shfaqur në krah të artistëve të njohur si F
Pse ndihemi gjatë gjithë kohës të lodhur? Gjumi është diçka që të gjithë e dimë se është tejet i rëndësishëm. Ekziston një ide kulturore se nëse flini për një
Jorginho i lodhur, e kalon me vrap dhe arbitri gjatë ndeshjes (VIDEO) Livepooli mposhti Chelsea ditën e djelë me rezultatin 2-1, në "Stamford Bridge". Ndeshja ishte e luftuar nga të dyja
I lodhur dhe i vrenjtur në fytyrë, kështu u kthye Rama nga Berlini (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është fotografuar në avion teksa kthehej nga vizita 3 ditore në Gjermani. Në foto ai shihet të
Njeriu i cili vizitoi mbi 15,000 vende të Starbucks në botë, pas 22 vitesh thotë se është lodhur nga kafeja Një burre i quajtur Winter ka vizituar të paktën 15.061 vende të Starbucks në katër kontinente që nga viti 1997. Mirëpo
Të lodhur nga xhinsi klasik? 5 opsionet e reja janë gjithçka që ju duhet këtë sezon (FOTO LAJM) Jeni lodhur nga modeli klasik i xhinseve? Keni në gardërobë edhe një palë të tjera skinny dhe një palë në stilin ‘mom je
Këngëtarja e njohur tregon trupin pa fotoshop: Jam lodhur duke pasur turp (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Demi Lovato, është shumë e ndjekur në rrjete sociale ku numëron ndjekës të shumtë dhe ku va
Çfarë ndodh nëse nuk ankohesh për dy javë? Një opinioniste e Huffington Post ka bërë një eksperiment me veten. Alexii Lardis vendosi të mos ankohej për dy javë. Nu
Shenjat paralajmëruese që jeni të lodhur emocionalisht dhe mendërisht Jetët tona të zëna kanë tendencë të na dërrmojnë – me përgjegjësi të punës, familjes, obligimet, fëmijët dhe ndonjëherë
Nëse ndiheni gjithmonë të lodhur, ju vuani nga kjo sëmundje Jeni duke u ndjerë të lodhur gjatë tërë kohës? A uleni në divan pas punës, dhe para se të kuptoni vetë keni rënë n