999 rezultate për

lodhshme

Pas një dite të lodhshme, kush e relakson Bora Zemanin (FOTO LAJM) "Mami të dua shumë", është mesazhi që Bora Zemani ka marrë kur është kthyer në shtëpi pas një dite të lodhshme. E çfa
Punoni me orë të gjata ulur?! Disa këshilla për t'ua bërë ditën më pak të lodhshme Shumë prej nesh janë të detyruar që të rrinë me orë të tëra duke qëndruar në një karrige, përpara kompjuterit. Por edhe
Do i bëjë "gjëmën" Noizyt? Enca: Do të rrëfehem (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë në emisionin “NIN”, Noizy preku temën e sherrit të dikurshëm me Encën, i cili i dha fund shoqëris
Pas kaq kohësh, Noizy flet hapur për marrëdhënien me Encën: Është e lodhshme (VIDEO) Reperi i njohur, Noizy, ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Nin” me Alaudin Hamitin. Duke qenë se intervistat e tij k
Po mbyllim punët me "video call", por pse kjo mënyrë është e lodhshme Thirrjet me video janë mjaft të rëndësishme, sepse janë një zëvëndësues për ndërveprimin social, veçanërisht në kohën e
Nëse edhe ju punoni nga shtëpia, mësoni çfarë ju duhet më shumë në këtë periudhë Është një krizë e vërtetë! Të jesh 24 orë brenda mureve dhe, për më tepër, të kesh edhe fëmijët nëpër këmbë, është stres
Sulmuesi i Napolit për doktorët: Faleminderit për punën e palodhshme Mertens nuk i ka harruar ata që e kanë më të vështirë këto ditë, mjekët, duke i falenderuar per punen qe po bejne. Më
Pesë mënyra për të mos humbur motivimin gjatë një dite të lodhshme pune Le ta pranojmë. Edhe në ato raste kur ne bëjmë një punë të cilën e adhurojmë, ka ditë që ndihemi shumë të lodhur dhe pa
Wanda Nara e bën vajtje-ardhje Itali-Francë: Eshtë e lodhshme Wanda Nara ka treguar se sa të vështirë e ka që të menaxhojë familjen, sidomos duke ditur se kanë 5 fëmijë dhe se ata ja
Në dimër stërvitja është më e lodhshme, si të merrni vitaminë D nga ushqimi Nëse jeni një njeri që stërviteni e dini mirë se në dimër, lodhja fizike është më e madhe. Kjo për shka se mungon vit
Zidane: Është e lodhshme të jesh trajneri i Real Madridit Zinedine Zidane e pranon se puna e tij si trajner i Real Madridit është shumë e lodhshme, por këmbëngul se ende nuk ësht
Një javë e lodhshme që të hënën për Lorin (FOTO LAJM) Ajo padyshim që është një nga vajzat më tërheqëse dhe më të diskutuara në rrjetet sociale. Por mesa duket fillimi i j
Basha kapet "mat" me Aurelën në Golem pas ditëve të lodhshme në Tiranë (FOTO LAJM) Pasi siguroi fitoren e thellë në krye të demokratëve, Lulzim Basha ka dashur të shplodhet këtë të hënë duke shkuar në pl
Ivanka Trump argëtohet me fëmijët pas një dite të lodhshme (VIDEO) Ivanka Trump ka shpërndarë një video duke vallëzuar me dy djemtë e saj në rrjetet sociale të enjten dhe shpejt videoja m
Dhimbje këmbësh pas një dite të lodhshme? Ja zgjidhja Një ditë e lodhshme dhe e ngarkuar ndihet më shumë në darkë atëhër kur je jeni gati të pushoni, fillon dhimbja e këmbëve
Gwen Stefani e lodhur nga turnetë: I fundit thuajse më mori jetën (FOTO LAJM) Gwen Stefani ka folur për koncertet e saj, duke i cilësuar shumë të lodhshëm dhe se prej tyre i duhej të qëndronte larg
Flet pas barazimit, heroi nga Kosova - Etrit Berisha Portieri shqiptar, Etrit Berisha, i cili e shpëtoi portën në tri raste ndaj Danimarkës, për të nxjerrë barazimin e artë
Angelina Jolie, e lodhur nga martesa (FOTO LAJM) Për aktoren Jolie, martesa është shumë e lodhshme. Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, ajo është rrëfyer se të mbas
Habit Van Gaal: Premier League, e lodhshme për Falcaon Tekniku i Manchester United, Louis van Gaal, është i shqetësuar për sulmuesin Radamel Falcao. Ai druhet se kapaciteti fi
Pas një dite të lodhshme, ja çfarë bën Rita Ora (FOTO LAJM) Rita Ora tashmë ka për të kryer një tjetër mision në “The Voice", e për të qënë sa më në formë ajo kishte vendosur një m