999 rezultate për

loco

Sindi dhe Elvisi i "Përputhen" në një lidhje dashurie? Zbulohet e vërteta (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, Sindi bëri një mini-intervistë me ndjekësit e shumtë, të cilët ishin shumë kuriozë që të dinin sa më
Elvisi nxjerr papritur emrat: Dy vajzat e "Përputhen" që nuk i duroj dot (FOTO LAJM) Punata e radhës e emisionit “Për’puthen” në “Top Channel” kishte takimin e Elvisit, i njohur nga të gjithë si Loco, me A
Kush e shikon të pazakontën në këto foto?! (FOTO LAJM) Këto foto në pamje të parë mud të japin përshtypjen e një panorama fantastike, por nëse ne do ti shohim me vëmendje do t
E dashura e Balotellit tashmë edhe në muzikë (VIDEO) Kur nuk është Mario për të përbërë lajm mendon e dashura e tij Fanny Neguesha. Partnerja bukuroshe e sulmuesit të Milan