999 rezultate për

locion

Krijoni locion kundër mushkonjave në shtëpi Mushkonjat thuhet që tërhiqen nga disa substanca në djersën tonë, por edhe nga frymëmarrja dhe lëkura. Mushkonjat ka
Kuroni hipertensionin në mënyrë natyrale me këtë locion Një krem i pasur në magnez që absorbohet nëpërmjet lëkurës mund të jetë kura e ardhshme krejtësisht natyrale për tension
Tri metoda natyrale kundër rënies së flokëve Ndryshimi i stinëve sjell me vete ndryshime të tjera, të cilat shpesh ndodhin brenda dhe jashtë trupit tonë. Kështu n
Pas grimit, me rëndësi locioni pastrues Shpesh na ndodh që pasi kemi vënë grimin në lëkurën tonë, harrojmë dhe ta pastrojmë. Në varësi të llojit të lëkurës, na
Flokët me yndyrë, ja zgjidhja ideale Rozmarina eshtë përdorur shumë në industrinë e kozmetikës, si një detergjent për lëkurë me yndyrë ose mikse. Ajo ndihmon
Harrojeni skuqjen e lëkurës, ja locioni magjik që heq grimin Shpesh na ndodh që pas një dite impenjative, të shtrihemi pa fshirë grimin që kemi mbajtur për orë të tëra. Ndonëse përd