999 rezultate për

llupo

Vrau për nderin e gruas, çfarë i deklaroi autori policisë pas ngjarjes (VIDEO) Petrit Toromeni 42-vjeç, pronar i një lokali në Divjake vrau klientin e tij Admir Llupo 42 vjeç pasi në gjendje të dehur
Ja pse u mbyll dosja e "21 janarit" Gjykata e Lartë zbardhi vendimin e saj mbi dosjen "21 janari", i cili u mbyll përfundimisht, duke mos pranuar rekursin e
Agim Llupo rikthehet në qeli Rreth 10 muaj pasi rifitoi lirinë, ish-gardisti i “21 janarit”, Agim Llupo, është kthyer sërish në qeli. Gardisti i dënu
"21 janari", Ndreca relator i dosjes për Prendin, Llupon e Kumen Tom Ndreca, një nga gjyqtarët më të sulmuar nga maxhoranca aktuale, do të jetë relator i një prej dosjeve më të përfolur
Ndrea Prendi dhe Agim Llupo përjashtohen nga Garda Ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri përmes një urdhri ka liruar nga detyra dhe përjashtuar nga strukturat e Gardës së Rep
21 Janari, Apeli vendos 4 vite burg për 2 gardistët Gjykata e Apelit dha pasditen e sotme vendimin për procesin gjyqësor për 21 Janarin. Sipas vendimit të gjykatës Agim Llu
Prokuroria kërkon 23 vjet burg për Prendin dhe 25 për Llupon Update- Prokuroria e Përgjithshme ka kërkuar një dënim me 23 vjet burg për ish-kreun e Gardës së Republikës, Adrea Prend
"21 Janari", jep dorëheqjen gjyqtari, fëmijët e Veizit: 180 mln lekë dëmshpërblim Në Gjykatën e Apelit u zhvillua sot seanca e parë gjyqësore ndaj tre gardistëve të akuzuar për vrasjen e tre protestuesv
21 Janari, sot seanca e parë në Apel Seanca e parë gjyqësore në Apel ndaj tre gardistëve të akuzuar për vrasjen e tre protestuesve në 21 Janar, do të zhvillo
21 janari, prokuroria dërgon cështjen në Apel Prokuroria e Tiranës, dorëzoi sot në Gjykatën e Apelit ankimin për pafajësinë e të pandehurve të akuzuar për vrasjen dhe
Vrasja e Dedës, Balla: Nuk ka vendim gjykate që e shpeton Ndreun e Saliut Nuk ka vendim gjykate qe e shpeton Ndreun e Saliut, Llupon e Lulit dhe Saliun bashke me ta. Kështu shkruan në profilin e
Gjyqi i 21 janarit, Prendi dhe Llupo shpallen të pafajshëm Gjykata e Tiranës ka shpallur të pafajshëm ish-gardistin Agim Llupo dhe ish-kreun e Gardes, Ndrea Prendi të akuzuar për
Gjyqi i 21 janarit, shpallet sot vendimi për Ndrea Prendin e Agim Llupon Në Gjykatën e Tiranës pritet të shpallet sot vendimin për ish komandantin e Gardës, Ndrea Prendi dhe gardistin, Agim Llu
Pretenca për "21 Janarin", 48 vite burg për punonjësit e gardës Pas 39 seancash, prokuroria ka dhënë sot pretencën ndaj dy të akuzuarve për "21 Janarin". Për ish-komandantin e gardës N
21 Janari, gjykata rrëzon kërkesën për revokim të masës për Agim Llupon Plumbi që i mori jetën Ziver Veizit në 21 janar të vitit 2011 ishte rikoshet. Këtë gjë ka rikonfirmuar mjeku ligjor Ndoc
21 janari, Llupo: Qëllova në ajër jo kundër turmës Në seancën e sotme për 21 janarin gardisti Agim Llupo, i vetmi që është në qeli për vrasjet e protestës tha se nuk ka që
21 janari, Gjykata lë sërish në burg gardistin Agim Llupo Gjykata e Tiranës ka lënë në burg gardistin Agim Llupo, me akuzën për vrasje në demonstraten e 21 janarit. Në seancen e
21 Janari, Gardisti Agim Llupo kërkon lirimin Gardisti Agim Llupo i akuzuar për vrasje gjatë protestës së 21 janarit, kërkon lirimin nga burgu. Avokatët e tij mbrojtë
21 Janari, shtyhet seanca ndaj Prendit dhe Llupos Ish Komandanti i Gardës së Republikës Ndrea Prendi dhe ish gardisti Agim Llupo kërkojnë pavlefshmëri të akt ekspertimeve
Ish gardisti Llupo lihet në burg Gjykata e Tiranës ka rrëzuar kërkesën e ish-gardistit Agim Llupo për lirimin nga burgu pasi kanë kaluar afatet e parabur