999 rezultate për

llumin

Meta sulmon Ramën: Merr llumin e LSI dhe e vendos në ajkën e PS Presidenti i vendit Ilir Meta edhe pse vetë shprehet se nuk e ka aspak problem listat e LSI-së ditën e sotme ka Ramën në
Kryemadhi: Ne do jemi tritol njerëzor që do shkatërrojmë llumin e Ramës Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, ka zhvilluar sot një takim në Durrës, me të rinjtë dhe të rejat e Lëvizjes Socialis
Enigma e Masonëve dhe e Iluminatit! Rreth viteve 100-të një profesor i moshuar dhe i mençur i shërbimeve sekrete të pleqve të Zionit, hipur në një kalë tran
Supergrabitja në Rinas, Rama publikon momentin e arrestimit të vëllezërve Çala (VIDEO) Ditën e djeshme 300 efektivë policie e forca të RENEA-s mundën të arrestonin dy vëllezërit Çala të akuzuar për supergrab
Nga maskat e bukurisë te kujdesi për lulet, mënyrat më të mira si ta përdorni llumin e kafes Mendoni se sa llumi i kafesë që hedhim çdo ditë është i padobishëm, dhe çdo vlerë që mund të ketë kafeja e keni marrë gj
Rama siguron qytetarët: Askush nuk e ndal Vettingun që të pastrojë llumin Kryeministri Edi Rama u është përgjigjur akuzave nga opozita për Vettingun përmes një statusi në Facebook. Deputeti i PD
Shtrenjtohen karburantet, shqiptarët e blejnë llumin më shtrenjtë se kushdo në rajon Çmimi i naftës në tregun e brendshëm është shtrenjtuar me 5 lekë për litër ditët e fundit. Në pikat kryesore të treg
Zbulohet emri i shqiptarit të rëndësishëm që është pjesë e Illuminatit Illuminati, ose më saktë "Rendi i Illuminati" , ishte emri i një shoqërie sekrete Bavareze të shekullit të tetëmbëdhjetë
Kush është Iluminati? Illuminati, ose më saktë "Rendi i Illuminati" , ishte emri i një shoqërie sekrete Bavareze të shekullit të tetëmbëdhjetë
PAMJET/ Pas çizmes së Kryemadhit, edhe deputetja e LSI qëllon Ramën (VIDEO) Pas Kryemadhit, edhe një deputete e tjetër ka qëlluar kryeministrin Edi Rama. Kejdi Mahmutaj është filmuar nga një p
Llumi i kafes bën çudira Nëse kënaqeni duke pirë kafe turke, mos e hidhni llumin e kafes e cila mbetet në fund të filxhanit, por përdoreni për di
E hidhni gjithmonë, kjo pjesë e kafes ka shumë vlera Ndoshta nuk e keni ditur por llumi i kafesë mund të përdoret për disa gjëra që ndoshta as ju ka shkuar ndonjëherë në men
Zbulohet lidhja mes Putinit dhe Illuminatit Konstantin Petrov është shkencëtar në “Akademinë e Informacionit Ndërkombëtar”, ndërsa është përjashtuar nga armata ruse
Anëtarja e VV, zyrtarëve që po japin dorëheqje: E dhimbshme, Lëvizja ju bëri deputetë Ish- asamblistja e legjislaturës së kaluar në Kuvendin Komunal të Prishtinës nga Vetëvendosje, Hatixhe Pupovci, e ka qua
Gazetarja e shtyn Tahirin të përmendë emra para se të arrestohet Tahiri është revoltuar shumë. Ai ka përmendur llumin i politikës dhe tha se është mësuar të bashkëjetojë me llumin e rr
Tahiri i shpall luftë të gjithëve: Do merrem pasi të mbyll këto akuza Ish-ministri Tahiri i ka sfiduar të gjithë ata që e kanë luftuar sipas tij duke thënë se do t´a kishin përballë në cdo b
Përdorimet e llumit të kafesë Ndoshta nuk e keni ditur por llumi i kafesë mund të përdoret për disa gjëra që ndoshta as ju ka shkuar ndonjëherë në men
Mos e hidhni llumin e kafesë, eliminon yndyrën nga kuzhina Gatimi në shtëpi siguron vlerat ushqyese që i duhen dietës sonë. Megjithatë, kur vjen koha për të pastruar dhe për të vë
"Djali me prostituta luksi dhe shampanjë 1 000 USD", reagon ashpër Pjerin Ndreu (FOTO LAJM) Gjatë mbrëmjes së djeshme, në mediat online janë shpërndarë fotot e Alvin Ndreut, djalit të deputetit socialist, Pjerin
Rama: Të flakim tepsinë e pushtetit në llumin e historisë! Kryeministri Rama sot ka zhvilluar takimin e radhës elektoral në qytetin e Maliqit. Gjatë fjalës së tij Rama shpreh