999 rezultate për

llorente

Pocchetinon me atë që tregoi kundër Realit, është në mesin e trajnerëve më të fortë në Evropë Tottenham Hotspur ka kohë që po luajnë futboll të mirë, por Mauricio Pochettino me ndeshjen ndaj Realit, ka fituar respe
Formacionet zyrtare: Real Madrid – Tottenham Real Madridi dhe Tottenhami do të mundohen që të bëjnë një hap tutje drejt kualifikimit për në fazën tjetër. Të dy
Perez këshillon duke bërë shaka sulmuesin e Tottenhamit, para ndeshje Tottenhami u stervit dje në Santiago Bernabeu dhe një nga fytyrat më të njohura ishte ajo e Fernando Llorentes, i cili u
Kush janë opsionet e Zidanes për të zëvendësuar Kovacicin e dëmtuar? Mateo Kovacic është dëmtuar në ndeshjen e fundit të Real Madridit dhe pritet të mungojë rreth 2 muaj. Sipas portalit
Zidane do të luajë kundër Levantes me një formacion plot risi Zinedine Zidane mendon se ka ardhur menjëherë në këtë fillim sezoni koha që ai të bëjë rotacionet e para në një ndeshje.
Zidane nuk pranon largimin e këtij lojtari Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i kënaqur me punën që ka bërë Marco LLorente në fazën përgatitore dhe në
Chelsea shumë pranë marrëveshjes për ti sjellë Moratës një rival në sulm Sipas Daily Mirror, Chelsea po mbyll marrëveshjen për të nënshkruar me sulmuesin e Swansea Fernando Llorente. Ky vepr
Wenger shpreson të marrë talentin madrilen Arsenali dëshiron të nënshkruajë me yllin e Real Madrid Marcos Llorente. Lojtari gjithashtu është pëlqyer edhe nga S
Llorente dëshirohet me patjetër tek Chelsea Fernando Llorente është pranë një rikthimi nën urdhrat e Diego Contes. Chelsea bëri një tentim për Llorente në janar
Reali huazon një tjetër lojtar pas Coentraos Mesfushori i Realit të Madridit Llorente, icili për dy sezone rradhazi ka qenë i huazuar nga Real Madri në ekipe të tje
Conte kërkon ish-sulmuesin e Juves, Llorente Antonio Conte po kërkon që të transferoi Fernando Llorente nga Sëansea si një zëvëndësim për Diego Costa. Conte ishte
Juve-Sevilla, Emery nuk grumbullon Llorenten Nëpërmjet faqes zyrtare në internet Sevilla ka bërë publik emrat e futbollistëve të grumbulluar për sfidën e nesërme në
Llorente largohet zyrtarisht nga Juve, firmos me ... Fernando Llorente është larguar nga Juventusi për të vazhduar karrierën e tij te spanjollët e Sevijes. Operacioni u mbyl
Në Spanjë të sigurtë: Llorente te Sevilla Është në përfundim e sipër aventura italiane e Fernando Llorentes. Sulmues spanjoll pritet të rikthehet në La Liga, aty
Ja 5 sulmuesit që kërkon Benitez te Reali (FOTO LAJM) Gazetat spanjolle janë të sigurta. Rafa Benitez ka kërkuar përforcime nga Florentino Perezi. Në krye të listës se dëshir
Barcelona në kërkim të një bomberi, shfaqet Llorente Fernando Llorente mund të fillojë një aventurë të re re Barcelona. Pas Arda Turan e Aleix Vidal, klubi katalan do të tra
Reali gati të blejë një bomber nga Seria A Real Madrid dëshiron transferimin e sulmuesit të Juventusit, Fernando Llorente. Sipas mediave spanjolle, Llorente është
Llorente në një klub me 5 Champions E ardhmja e Llorentes duket gjithmonë e më lart Juventusit. Pas transferimit të Dybalës dhe Mandzukic, hapësirat për të
Verë dasmash në futboll, 6 yje i japin fund beqarisë (FOTO LAJM) Kjo javë ka qënë e tejmbushur me dasma futbollistësh të njohur. Plot 6 yje i kanë dhënë fund beqarisë së tyre ditët e fu
SPECIALE/ Ja largimet dhe afrimet e Juves në sezonin e ri (FOTO LAJM) Juventusi mbrëmë nuk arriti që të fitonte trofeun e tretë për këtë sezon, gjë që do të ishte një mrekulli për një ekip i