999 rezultate për

llorente

Llorente optimist: Synojmë të vazhdojmë të jemi të pamposhtur Mesfushori i Atletico Madridit, Marcos Llorente mendon se do vazhdojnë të jenë të pamposhtur në La Liga. Skuadra e Di
Nuk bën pjesë në planet e Gattusos, Llorente vendos për të ardhmen në janar Në verën e kaluar u përfol shumë për një kalim të Fernando Llorentes te Interi por edhe për një rikthim te Athletic Bilb
Morata, Jese, Llorente dhe De Tomas ... Biznes i madh nga akademia e Real Madrid Vlera e Hakimit ka arriti deri në pesë milion euro kur ai la Madridin në vitin 2018, por tani ai kushton plot 60 milion
Mungesa në mesfushë, United "piketon" yllin e Atleticos "Djajtë e Kuq" ia kanë vënë syrin mesfushorit defenziv, Marcos Llorente, i cili është i pakënaqur në Atletico Madrid
De Gea fantastik, turpëron dy yjet e Spanjës (VIDEO) Spanja po vazhdon stërvitjet para ndeshjes së të martës kundër Suedisë. Një moment interesant ka ndodhur me David de
Lloriente rikthehet në Serinë A, pranë firmës me gjigandët italianë "Corriere dello Sport" raporton se agjenti i sulmuesit veteran Fernando Llorente do të takohet me drejtuesit e Napolit.
Llorente afër rikthimit në Seria A Sipas "Sky Sports", Fernando Llorente mund të kthehet në Itali tek Fiorentina.Pasi kaloi dy vjet në Angli tek Tottenhami
Çakir gaboi të goli i Llorente, topi u prek me dorë (VIDEO) Duket se një nga një këndvështrim tjetër, Fernando Lloriente e ka prekur topin me dorë. Ky gol i ka kushtuar eliminimin
Tottenham "hesht" Etihad Stadium shënon golin e 3 (VIDEO) Manchester City arriti të shënojë golin e 4 që do ti jepte edhe kualifikimin por nuk është në këtë mendje Tottenham që p
Me ardhjen e Zidane këto priten të jenë viktimat e mundshme Rikthimi i Zinedine Zidane ka zgjidhur problemin në pankinën e Real Madrid, por ndërkohë francezi vjen me një mori vikti
Dëmtohet mesfushori i Real Madridit Real Madrid mori një rezultat pozitiv ditën e djeshme duke barazaur 1-1 me Barcelonën në gjysmëfinalen e parë të Kupës s
Ky do të jetë futbollsiti që do të ndalë Leo Messin në El Clasico Santiago Solari mund të vendosë ta fusë si titullar mesfushorin Marcos Llorente, me misionin e vetëm: për ta ndalur Lion
Perez i fiksuar pas talentit të Valencias, i gatshëm të sakrifikojë 3 lojtarë Sipas El Confidencial, talenti i Valencias, Carlos Soler, është objektiv kryesor në listën e blerjeve të presidentin të
Reali e shikon Malagan si miqësore, ja si pritet të luajnë kur mendja është tek Bayern Reali do të udhëtojë drejt Malagas sonte me fillim në ora 20:45, për të menduar ndeshjet gjysmëfinale kundër Bayernit.
Llorente: Nuk do të festoj nëse shënoj gol ndaj Juves Dy vitet e kaluara me fanellën e Juventusit do të mbeten gjithmonë në kujtesën e Fernando Llorentes, andaj spanjolli nuk
Lojtarët e ftuar për ndeshjen ndaj Celtas, plot mungesa për Zidane Zinedine Zidane ka publikuar listën e të ftuarve për ndeshjen e sontme ndaj Celta Vigos me fillim nga ora 20:45 në stadi
Llorente i këshillon të gjithë: Jo, Reali nuk ka "vdekur" Fernando Llorente është paraqitur para mediave pas fitores së mbrëmshme të Tottenhamit ndaj Real Madridit me rezultat 3-
Pocchetinon me atë që tregoi kundër Realit, është në mesin e trajnerëve më të fortë në Evropë Tottenham Hotspur ka kohë që po luajnë futboll të mirë, por Mauricio Pochettino me ndeshjen ndaj Realit, ka fituar respe
Formacionet zyrtare: Real Madrid – Tottenham Real Madridi dhe Tottenhami do të mundohen që të bëjnë një hap tutje drejt kualifikimit për në fazën tjetër. Të dy
Perez këshillon duke bërë shaka sulmuesin e Tottenhamit, para ndeshje Tottenhami u stervit dje në Santiago Bernabeu dhe një nga fytyrat më të njohura ishte ajo e Fernando Llorentes, i cili u