999 rezultate për

llojit

Evropa i "mbylli derën" pas variantit të ri të koronavirusit, Britania kërkon zgjidhje Më shumë se 40 shtete kanë byllur kufijtë për mallra dhe udhëtarë nga Britania e Madhe, duke i anuluar fluturimet nga ky
Aksident në Vlorë, raportohet për dy të plagosur Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, në zonën e plazhit të vjetër. Një automjet i llojit Benz është për
Tentuan të eliminonin vlonjatin duke i vendosur tritol në shtëpi, arrestohen dy persona (VIDEO) Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin e koduar "Porositësi" duke arrestuar dy persona për vënie të lëndës plasëse,
Arrestohen 4 persona gjatë orëve të fundit në Tiranë Katër persona kanë rënë në pranga gjatë 24 orëve të fundit, njëri prej të cilëve ishte shpallur në kërkim. Policia e
Furnizonte me "mall" Tiranën, kapet 32 vjeçari Një 32 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Sipas informaci
Arrestohen 6 laçianët që shpërndanin kokainë në Tiranë 5 persona kanë rënë në pranga ditën e sotme. Policia njofton se personat në fjalë janë prangosur pasi ishsin kapur duke
Arrestohet një 23-vjeçar që shpërndante kokainë në Tiranë Goditet një tjetër rast i shpërndarjes së drogave të forta në formë dozash. Sipas policisë është vënë në pranga një 23-v
Iu gjetën drogë e mijëra euro në shtëpi, si u pikasën shqiptarët Dy shqiptarë dhe një italian janë arrestuar nga autoritetet italine pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Si
Shpërndanin drogë nëpër Tiranë, arrestohen 3 të “fortët” 3 persona janë vënë në pranga nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Ata ranë në pranga
Kapen 300 kg drogë në Shkup Sektori për Punë të Brendshme në Shkup pas urdhrit të marrë nga Gjykata ka kryer sot kontrolle në shtëpinë e një 30-vje
Dron, armë luftarake, këto gjëra u gjendën në Veri te serbët (FOTO LAJM) Policia ka dhënë detaje shtesë në lidhje me arrestimin e katër personave për vrasjen e politikanit serb në Kosovë, Olive
Shpërndanin kokainë në Tiranë, kush janë dy të arrestuarit në flagrancë Goditen dy raste të shpërndarjes së lëndëve narkotike. Arrestohen në flagrancë dy poseduesit. Sekuestrohen 101 doz
Djali i Shpend Maxhunit ishte i armatosur deri në dhëmbë kur u kap Djali i shefit të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë Shpend Maxhuni, Shpetimi është kapur me armë pa leje nga Policia
Edi Rama lartëson figurën e Adem Demaçit Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama me pikëllim ka marrë lajmin për vdekjen e veprimtarit të njohur, Adem Demaçi. Për
Shpërndante kokainë në Tiranë, në pranga 44 vjeçari Një 44 vjecar ka përfunduar në pranga pasi akuzohet se shpërndante kokainë. Në kërkim gjithashtu janë shpallur në kër
Policia blindon Tiranën, kontrolle të shumta në rrugë dhe lagje Policia e Tiranës është duke kryer kontrolle të shumta në zona të ndryshme të kryeqytetit për evidentimin dhe goditjen e
Ndodhi, shi hashashi në burgun e Lipjanit Përmes raportit 24-orësh Policia ka njoftuar se dje persona të panjohur nga një veturë kanë hedhur disa qese të llojit m
Shkatërrohet banda e kokainës në Tiranë, arrestohen 4 trafikantë (VIDEO) Policia e Tiranës ka shkatërruar një grup kriminal të akuzuar për shitblerje kokainë në Tiranë. Policia bën ëme dije se
Zbulohet një depo me drogë në Gjilan (VIDEO) Policia e Kosovës ka zbuluar 62 kilogramë drogë të llojit marijuana në qytetin e Gjilanit. Pas një hetimi disa mujor,
Krisma armësh në Prizren, policia jep detaje Drejtoria e Policisë Rajonale në Prizren dje në orët e vona të mbrëmjes ka pranuar informatën se në fshatin Kobaj janë d