999 rezultate për

lloje

HOROSKOPI/ E hënë, 18 janar: Si do fillojë java për secilën shenjë DASHI Në letër ka komplikime dhe zgjedhje të vështira për të bërë. Nëse jetoni dy marrëdhënie në të njëjtën kohë, duh
Ka 7 lloje dashurish, e gjeni dot cilën keni ju? Dashuria në fakt është një nga fenomenet e ndjeshmërive njerëzore që edhe sot nuk mund të përfshihet në një përkufizim t
10 llojet e lidhjeve të dëmshme që nuk i kanë ditët e gjata Më shumë se 12 milion njerëz vuajnë nga dhuna e partnerëve çdo vit. Dhe ky numër është tronditës, siç është fakti që
Shtatë lloje djemsh për të cilët duhet të mendoheni dy herë para se të dilni Shpesh vajzat kur njohin një djalë, ndaj të cilit kanë një lloj pëlqimi dhe interesi, ekziston gjithmonë dilema 'A duhet
Merr fund dilema, Juventusi udhëton në Milano, përballja e "zjarrtë" do zhvillohet Juventusi do zhvillojë përballjen ndaj AC Milanit, e vlefshme për javen e 16-të të Seria A. "Bianconerët" njoftuan se
​Gjykimi ndaj Thaçit pritet të fillojë vitin e ardhshëm Ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës po vazhdojnë qëndrimin në paraburgim në Hagë, ndaj të cilëve janë ngritur ak
6 lloje palltosh që do i veshim të gjithë në 2021-shin (FOTO LAJM) Nga gjithë veshjet tona, palltot janë një prej të cilave duhet të investojmë më shumë, pasi mbulojnë gjithë veshjen, na
HOROSKOPI/ Do ju vijë një kerkesë që do t’ju turbullojë pak, mos u nxitoni Dashi Tashmë orbita e Marsit, që për të lindurit e kësaj shenje nuk ka qenë aspak e lehtë për t’u duruar, ka përfundu
Pushimet dimërore, kur do të rifillojë mësimi Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, bëri sot me dije se pas pushimeve të fundvitit shkolla do të nisë më 11 janar dhe jo në
Shifrat flasin vetë, këto janë 3 llojet e kancerit më të përhapura tek femrat Kanceri është fjala që ngjall më shumë frikë sapo e dëgjon. Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetit, rreth 1,685,210 rast
Java pritet të fillojë me shi, këto janë temperaturat për dy ditët e ardhshme në Kosovë (FOTO LAJM) Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës tregon se java e ardhshme parashihet të jetë mjaft dinamike sa i përket elementev
Ky është shteti europian që pritet të fillojë vaksinimin në 7 dhjetor Autoritetet shëndetësore britanike janë duke u përgatitur për të marrë vaksinat e para të Pfizer / BioNtech deri më datë
Habit aktorja e njohur: Covid-19 do të rregullojë demografinë që s'mund ta kontrollojmë Aktorja e njohur Brigitte Bardot i ka habitur të gjithë me deklaratën që ka bërë së fundmi për Covid-19. Ajo është shpre
Frika nga seksi: 9 llojet e fobive më të pazakonta që do u lënë pa fjalë Edhe pse realisht nuk ekziston asnjë rrezik dhe shpesh nuk dihet se ku qëndron rrënja e fobisë, njerëzit kanë frikë nga
Lajm i madh: Vaksina anti-Covid mund të fillojë të shpërndahet brenda muajit dhjetor “Ne jemi duke punuar me shpejtësi të madhe,” i tha ai AFP-së në një intervistë përmes platformës Zoom. Sahin konfirmo
6 llojet e kimisë romantike dhe çfarë nënkuptojnë ato për lidhjen tuaj Kimia është një masë shumë e rëndësishme e pajtueshmërisë që në të vërtetë përfshin gjashtë elementë të ndryshëm. Atëher
Epidemiologu këshillon qytetarët: Do të jetë një dimër i vështirë! I ftuar në emisionin Open, mjeku epidemiolog Ilir Alimehmeti komentoi të dhënat e publikuara e efikasitetit të dy vaksin
MPJD: Kosova të fillojë anëtarësimin në NATO, pastaj dialogun me Serbinë Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të presidentit se
Situata e Ozil, reagon Henry: Arteta duhet ta rregullojë situatën me të Legjenda e Arsenalit, Thierry Henry ka këshilluar trajnerin Mikel Arteta të rregullojë situatën që ndodhet mesfushori Me
Biden shpallet zyrtarisht President! Trump se pranon humbjen dhe bën deklaratën e fortë Dhe pse me 30 mijë vota avantazh, Trump nuk e pranon dot fitoren e Joe Biden. Në deklarëtën e fundit, Trump premtoi t