999 rezultate për

llogarive

Facebook mbyll 3 miliardë llogari të rreme Rrjeti shoqëror njoftoi se ka mbyllur më shumë se tre miliardë llogari të rreme nga tetori në mars, që është dy herë më
Facebook bllokon dhjetra profile me origjinë nga Rusia, zbuloni arsyen Rrjeti social Facebook njoftoi se ka fshirë dhjetëra llogari që besohet se ishin me origjinë nga Rusia. Kompania tha
SKANDAL/ Nxirren në shitje mesazhet private të 81 mijë llogarive në Facebook Hakerët thuhet se kanë kompromentuar dhe publikuar mesazhet private të të paktën 81,000 llogarive të Facebook. Ata prete
I bëri me drogë, prokuroria i sekuestron 1 milion euro shqiptarit Në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit”, në vijim të punës për gjurmimin, evidentimin dhe sekuestrimin e aseteve dhe l
Prokuroria Speciale nis hetimin e llogarive bankare të ish zyrtarëve të VMRO Prokuroria Speciale kontrollon llogaritë bankare të shumicës së ish zyrtarëve të VMRO-DPMNE-së. Hetohet se sa llogari po
Hetohet shoferi i Tahirit, kontroll pasurive dhe llogarive të tij bankare Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur nën hetim pasuror edhe shoferin e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri.
Facebook-u gjobitet me 110 milionë euro, për Whatssapin Komisioni Evropian gjobiti rrjetin social Facebook me 110 milionë euro për dhënie të informacioneve të pasakta rreth ble
Der Spiegel: Maqedonia të bëhet gati për sanksionet e BE-së Kriza politike në Maqedoni dhe refuzimi i Ivanovit për të dhënë mandatin shumicës parlamentare, ka bërë që Bashkimi Euro
500 milion llogari "Yahoo" të vjedhura, SHBA akuzon dy spiunë rusë Departamenti Amerikan i Drejtësisë ka akuzuar dy spiunë rusë për vjedhjen e llogarive të përdoruesve të “Yahoo”, shkruan
Afera CEZ, kontroll llogarive bankare të familjes së Berishës Pavarësisht apelit të vazhdueshëm të kreut të Komisionit Hetimor për CEZ, Taulant Balla, qe ish kryeministri Berisha të
Gruevski po planifikon të arratiset nga Maqedonia? Ish Kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ditët e fundit po planifikon të arratiset nga Maqedonia. Mësohet se a
PANAMA PAPERS / Ja kompanitë shqiptare të përfshira në fshehjen e llogarive Rrjeti britanik BBC ka shpërndarë sot linkun ku mund të gjenden kompanitë që kanë fshehur pasuritë e tyre në “det të hap
Ja çfarë i ndodh profilit tuaj në Facebook nëse ju vdisni Llogari e Facebookt është një ndër gjërat që vazhdon të ekzistojë dhe pas vdekjes. Facebook raportohet se, tashmë ka rre
Bankers kërcënon qeverinë: Zhbllokoni llogaritë ose ndërpresim punën “Bankers Petroleum” kërcënon se do të ndërpresë prodhimin e naftës në Patos-Marinzë për shkak se qeveria nuk po zbaton u
PD: Do të vijë edhe dita e llogarive për kryehajdutin e OSHEE Në një deklaratë për mediat, deputeti i PD-së, Gent Strazimiri ka deklaruar se fushata për të mbledhur paratë e humbura
Nuk provon burimin e pasurisë, konfiskim llogarive bankare të biznesmenit Prokuroria për Krime të Rënda, kërkon nga gjykata konfiskimin e llogarive bankare në shumat totale 3.2 milionë USD dhe 4
S'paguajnë taksat për lojërat e fatit, bllokim të pasurive të paluajtshme Sa i takon lojërave të fatit, tashmë të gjithë ata që nuk paguajnë taksat e shtetit do të pësojnë bllokim të llogarive d
Nuk ka bllokim të llogarive, Haxhinasto: Belle Air u keqmenaxhua Ministri i Transporteve Edmond Haxhinasto sqaroi sot se ndaj kompanisë ajrore Belle Air nuk ka asnjë bllokim të llogariv
Auditimi financiar, KLSH marrëveshje me Turqinë Kryetari i Kontrollit të Lartë të Shtetit, Bujar Leskaj nënshkroi dje një Marrëveshje Bashkëpunimi me homologun e tij, P
"Badboys", prangosen hakerat që grabisnin bankat e huaja Sektori Kundër Krimit Kompjuterik në Policinë e Shtetit, në bashkëpunim me strukturat e policisë së Elbasanit dhe Lezhës