999 rezultate për

llogaria

E braktisur nga prindërit dhe në gjendje të rëndë shëndetësore, Zejnepi ka nevojë për ndihmën tuaj Zinepe Iseini, e lindur në vitin 1988 nga Gostivari, është një vajzë 29 vjeçare, e vetmuar, e pa punësuar, jeton me ndih
Këto janë fanellat e treta të Juventusit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Llogaria në Twitter, La Maglia Bianconera, ka publikuar imazhe të asaj që supozohet se është fanella e tretë e Juventusi
Iu sekuestrua makina dhe llogaria bankare, Kejvina sqaron çfarë ndodhi (VIDEO) Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin “ThumbOn”, ku foli për jetën luksoze që është përfolur si dhe sekuestrimin
Mbreti i Instagramit merr goditje të rëndë, i mbyllet llogaria (FOTO LAJM) Duke dashur të reklamojë kompaninë e re të marijuanës, “Ignite”, Dan Bilzerian sfidoi modele me bikini që të vraponin pë
Urinoi në derë të Kryeministrisë, bashkia i çon gjobën PD-së Një skenë jo e hijshme u filmua nga kamerat e televizioneve në protestën e opozitës përpara Kryeministrisë. Bëhet fjalë
LLOGARIA/ Me 40 mijë lekëshin e Ramës blen 10 muaj bebelina Kryeministri Rama deklaroi se qeveria do të mbështeste familjet që bëjnë fëmijë duke i subvencionuar ato nga 40 000 lekë
Skandaloze, shikoni si financohen klipet e këngëtareve shqiptare Këngëtarët shqiptarë marrin shpesh ftesa për të performuar në vende ku punojnë dhe jetojnë shqiptarë. Megjithatë, ka
Rashel rikthehet përsëri, kësaj radhe ka diçka për të thënë (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat me format trupore më bombastike dhe është përfolur gjatë në media. Ish velina e ‘Xing’ me E
Godet sërish Dash Shehi, llogaria e thjesht që i mbyll gojën Ramës (VIDEO) Deputeti Dashamir Shehi i njohur për deklaratat e tij të drejtpërdrejta, është shprehur se një nga plagët më të mëdha të
Zbardhet llogaria e mësuesit turk të rrëmbyer, sa para kishte në bankë (FOTO LAJM) Avokati i mësuesit turk të rrëmbyer nga Kosova, Mustafa Erdem ka zbardhur sot xhirollogarinë e tij pas disa informacione
Bllokohet llogaria e Klinikës së Gjinekologjisë Klinika e gjinekologjisë dhe akusherisë disa ditë është me llogari të bllokuar për 410 mijë euro. Bllokada vjen pas një
Sulmohet virtualisht Labinot Gashi Është një prej moderatorëve më të suksesshën shqiptar. Labinot Gashi është shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat
400 mijë euro në bankë, prokuroria i bllokon llogarinë biznesmenit shqiptar Një biznesmeni i është bllokuar llogaria bankare nga Prokuroria në Tetovë. Prokuroria ka bllokuar llogarinë bankare t
Kujdes! Vendosni foton tuaj në Facebook ose llogaria do të fshihet Rrjeti social më i përdorur,Facebook,ka një paralajmërim të rëndësishëm për përdoruesit e saj. Facebook ka paralajmë
Donald Trump sapo humbi 40 milionë ndjekës në Twitter Ishin 11 minuta që tronditën botën, dhe menjëherë Donald Trump u zu ngushtë dhe u inatos. Por kjo nuk përfshinte armë
Kjo familje sot ka nevojë për ndihmën tonë! Ditë më parë, aktivisti Ilir Hoxholli pati bërë publik një kërkesë për të ndihmuar Najada Celsulën, e cila ka pësuar një
Para droge? Sekuestrohet llogaria e vlonjatit me 531 mijë dollar Një llogari bankare me 531 mijë dollarë në një bankë të nivelit të dytë në Vlorë, është vënë nën sekuestro, pasi dyshohe
Çfarë po ndodh brenda PD-së? Deda e Koka shpërthejnë kundër Bashës Pas zgjedhjeve të 25 qershorit, kriza politike kaloi në krizën e PD-së. Akuza dhe kundër akuza të rënda janë shkëmb
Si ta dalloni nëse llogaria juaj e Facebook është hakuar Ka shumë mënyra se si hakerët thyejnë llogaritë në Facebook. Kyçja automatike në Facebook i lejon hakerët që të qasen
“Trump u qëllua me armë”/ Lajmi i rremë që tronditi BBC-në (FOTO LAJM) Një raport i postuar nga llogaria zyrtare e gjigandit mediat “BBC” në Twitter ka bërë të ditur se presidenti i ri i SHB