999 rezultate për

llogari

Dafina Zeqiri nuk mund të zgjohej më bukur, reperi i famshëm mban veshur portretin e saj (FOTO LAJM) Bota është sa e madhe, aq edhe e vogël! E dini që reperi i famshëm amerikan Diddy është shfaqur në një video në lloga
Pas Twitter dhe Facebook, Youtube pezullon llogarinë e Donald Trump Pas protestës së dhunshme të zhvilluar në Kapitol edhe kompania YouTube ka marrë masa kundër Presidentit të SHBA, Donal
Twitter largon më shumë se 70.000 llogari në me teorinë e konspiracionit QAnon Twitteri ka hequr më shumë se 70.000 llogari në lidhje me teorinë e konspiracionit QAnon në shtypjen e saj të fundit dhe
Artan Hoxhës nuk i dalin llogaritë dhe bën një parashikim për Ramën (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Shqipëri erdhi sasia e parë me vaksinat Anti-covid-19 të cilat llogariten të jenë të pakta në numër, te
Fitore e vogël, Twitter i pezullon përgjithnjë llogarinë Donald Trump Platforma sociale, Twitter njoftoi se ka vendosur t’ia pezullojë përgjithmonë llogarinë e presidentit në largim të Shtet
Ekipi e përjashtoi, futbollistja hap llogari në faqen +18 (FOTO LAJM) Ish-futbollistja e Charleton Madelene Wright ka hapur një llogari në OnlyFans pasi u shkarkua nga klubi në fillim të dhj
Forbes bën "llogaritë", kush është njeriu më i pasur në botë? Elon Musk është bërë njeriu më i pasur në botë, duke kaluar në këtë renditje themeluesin e Amazon, Jeff Bezos, me 3 mili
Vodhi 155 milion lekë të "pagës së luftës", merret vendimi për hakerin nga Durrësi Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Denis Trungun. Ky i fundit u arrestua për mashtrim kompjuterik dhe dyshohet se ka përf
Vodhi 150 milion lekë përmes kompjuterit, arrestohet i riu që zhvati "36 paga lufte" Një 32 vjeçar është arrestuar pasi ka përfituar mbi 150 milionë lekë përmes mashtrimit kompjuterik. I riu me preceden
Ndeshja e bamirësisë nga Tyson, legjendës së boksit po i "shpërthen" llogaria bankare U rithye në ring pas 15 vitesh për të zhvilluar një duel bamirësie ndaj Roy Jones Jr., por në fund u largua më një lloga
Emigrantët shqiptar në Itali "i kërkojnë llogari" Ramës: Ku shkoi premtimi i 2013?! Kryetarja e Institutit Kombëtar të Asistencës Sociale përmes një letre të hapur i është drejtuar kryeministrit Rama për
Kërcënohet me jetë zv/ministri i Punëve të Brendshme Ministria e Punëve të Brendshme ka bërë të ditur se zëvendësministri Zafir Berisha është kërcënuar dhe se ai ka hapur ra
Llogari të vështira, PSG duhet të zgjedhë mes Neymar ose Mbappe PSG ndoshta duhet të zgjedhë se cilin nga dy yjet Neymar ose Kylian Mbappe të mbajnë në skuadër. "Parisienët" duan të
Edhe njëherë gafa me llogaritë, Basha bëhet sërish meme (VIDEO) Që pas gafës me shumëzimin e famshëm 7 x 7=42 kreun e Partisë Demokratike e kanë përndjekur një mori gabimesh, që lënë t
Papa pëlqeu foton e modeles me të brendshme, Vatikani i kërkon llogari Instagramit (FOTO LAJM) Vatikani ka kërkuar shpjegime nga Instagrami, për të kuptuar se si llogaria zyrtare e Papa Françeskut ka pëlqyer fotot e
Masakra e Krushës, Rama nxjerr videon dhe i kërkon llogari Bashës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka kërkuar kreut të PD-së Lulzim Basha që të sqarojë publikun se cfarë roli ka luajtur në masakrën
Si të llogarisni sasinë e duhur të ujit që duhet të pini çdo ditë Çdo vit, njerëzit pinë më shumë se 4 trilion metërkub ujë. Ju ndoshta keni dëgjuar vetëm që keni nevojë të pini 8 gota u
Operohet Ansu Fati, ja sa muaj do të mungojë Sulmuesi Ansu Fati ka kryer me sukses operimin në gjurin e këmbës. 18 vjeçari u lëndua në ndeshjen kundër Betisit.
Rama i kërkoi llogari, Presidenca ftesë kryeministrit: Dil në përballje me Metën Presidenca i ka kthyer shumë shpejt përgjigje Edi Ramës për pyetjen e këtij të fundit se pse Meta dhe Berisha kanë votua
Rama i kërkon llogari Bashës, Metës dhe Bashës: Çfarë do të thoni për Raportin e Dick Martit? Kryeministri Edi Rama përmes një statusi në rrjetet sociale i është drejtuar me pyetje , ish-kryeministrit Sali Berisha,