999 rezultate për

lleshaj

"Jam pjesë e një ekipi politik": A do të jetë Lleshaj në listat e PS për deputet "Sa i përket listave të kandidatëve ato kalojnë në një proces të caktuar në PS, proces i cili është ende i pambyllur dhe
A do të kandidojnë Bushati, Lleshaj e Xhafa?! Përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama në daljen e tij për media është pyetur nëse do të kandidojnë ish-ministrat e qeverisë, si Fatmir X
Ngërçi në pasurinë e Lleshajt: Mori dy kredi për shtëpi, por nuk ka asnjë në pronësi Sandër Lleshaj u zgjodh ministër i Brendshëm në kabinetin e kryeministrit Edi Rama në nëntor 2018 dhe u largua me dorëhe
Ndryshimet "surprizë" në qeveri, Spiropali: Sjellin freski para zgjedhjeve! "Emërimet e reja i kanë dhënë frymë qeverisë..." Ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali
A do të ketë policia fytyrën e tij? Çuçi thumbon Sandër Lleshajn "Nuk do të doja që polici të ketë fytyrën e politikanit, as timen..." Bledi Çuçi prej disa ditësh ka kryer një rokadë
Lleshaj dha dorëheqjen? Kryemadhi: Rama kishte 10 muaj që nuk i fliste! "Rama gjeti momentin. Kishin 10 muaj që nuk flisnin..." Monika Kryemadhi iu është përgjigjur akuzave të mazhorancës n
Dorëzoi postin, Sandër Lleshaj dikur mbante pozicionin e rëndësishëm pranë Sali Berishës Ditën e sotme zyrtarisht, Sandër Lleshaj dorëzoi detyrën si ministër i Brendshëm pas vrasjes së Klodian Rashës nga një e
ZYRTARE/ Lleshaj i dorëzon ministrinë e Brendshme Bledi Çuçit Ditën e sotme ka ndodhur zyrtarisht dorëzimi dhe marrja e detyrës si Ministër i Brendshëm nga Bledi Çuçi. Kryeministr
U tërhoq si ministër i Brendshëm, Lleshaj "arratiset" në mal Ish-ministri Sandër Lleshaj është shfaqur sot pa kostumin e ministrit, i relaksuar, dhe duke bërë ngjitje në mal. San
Basha reagon për propozimin e zëvëndësuesit të Lleshajt: Po bën ministra miqtë e tij! Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar për ndryshimet në kabinetin qeveritar pas dorëheqjes së Sandër Lleshaj nga posti i mi
U dorëhoq apo u shkarkua? Rrëfehet Sandër Lleshaj Ministri i Brendshëm në detyrë Sandër Lleshaj ka folur sot në “Real Story” në News24 për vendimin për t’u dorëhequr nga
Vrasja e Klodian Rashës, Lleshaj: Veprimi i policit tërësisht absurd! Ministri i Brendshëm i dorëhequr nga detyra, Sandër Lleshaj, i ftuar në emisionin "Real Story" në "News 24" deklaroi se
Basha sulmon sërish kryeministrin: Shiti Lleshajn për lëkurën e tij Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbajtur sot një konferencë me gazetarët, ku teksa ka diskutuar rreth ndodhive të fundit në
Monika Kryemadhi: Lleshaj u largua se kishte konflikte me Ramën Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi beson se dorëheqja e Sandër Lleshajt nga posti i ministrit të Brendshëm nuk erdhi si pa
Lleshaj "mburret" pas dorëheqjes: 3 arsyet që e ndanë Shqipërinë nga kanabisi Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj përmes një mesazhi ka renditur tre arsye, të cilat sipas tij kanë çuar drejt nd
Lleshaj dha dorëheqjen, Taulant Balla ministër i Brendshëm? Pas dorëheqjes së Lleshaj si ministër i Brendshme pas vrasjes së Klodian Rashës, në selinë e PS po flitet për emrin e ri
A do të jetë ajo zëvendësuesja e Lleshajt? Përgjigjet Elisa Spiropali Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali ka komentuar largimin e Ministrit të Brendshëm, San
Degradon protesta në dhunë: Turma qëllon me gurë, policia lëshon ujë dhe gaz lotsjellës Pavarësisht dorëheqjes së ministrit të brendshëm, Sandër Lleshaj dhunës policore dhe dhjetërave të shoqëruarve e të arre
Protesta për Klodian Rashën, Rama nuk i ndahet Lleshajt: Dha dorëheqjen pa faj! Kryeministri Edi Rama vazhdon ta sulmojë protestën e të rinjve në Tiranë e cila u mbajt për vrasjen e Klodian Rashës i v
"Zemërim dhe gaz lotsjellës në Tiranë", DW shkruan për dorëheqjen e Lleshajt Në Tiranë vazhduan të enjten protestat pas vrasjes së të riut 25 vjeçar nga një polic dy ditë më parë. Protestat u shoqë