999 rezultate për

llazarin

Vuçiç trondit serbët, akuzon Car Llazarin për humbjen e Kosovës Kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiç në një intervistë për tv Pink ka folur për Kosovën dhe ka dhënë deklaratë që ka tron
A PABESUESHME/ Këto kore të ultrasve serb nuk përbëjnë problem sipas UEFA-s (VIDEO) UEFA e ka treguar edhe njëherë se Cfarë raporti ka me futbollin shqiptar teksa i ka dhënë leje Partizanit të Beogradit q