999 rezultate për

llastik

Koka e dushit është e bllokuar? Një sekret për ta kthyer si të re Përveç objekteve të tjera hidro-sanitare, edhe koka e dushit bie ‘viktimë’ e kalcifikimit. Duke qenë se pastrimi i s
Pas këtyre pamjeve, nuk do të mbani më kurrë në dorë një llastik flokësh (FOTO LAJM) Ndoshta keni dëgjuar se mbajtja e llastiqeve të flokëve në dorë mund të jetë e dëmshme për shëndetin tuaj, por mbase nuk
Mbajtja e llastikut në dorë mund t'ju rrezikojë seriozisht jetën! Ndoshta keni dëgjuar se mbajtja e llastiqeve të flokëve në dorë mund të jetë e dëmshme për shëndetin tuaj, por mbase nuk
Në formë për 15 minuta, ushtrimi dhe ushqimi i duhur për një gjoks të bukur Nëse doni që të keni një gjoks të bukur dhe të brendshmet tuaja t’iu rrinë po aq bukur, duke shmangur kështu sikletin që
Sherr tek "Ligjet": Dekreti i Metës nuk është llastik bre*ësh Në Komisionin e Ligjeve po diskutohet kërkesa e 5 deputetëve të maxhorancës për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta.
Thirrje për “luftë”, Dokle ironizon keq Bashën: E ke mendjen tek llastiku i … Protesta e opozitës ditën e sotme është në ditën e tetë të saj dhe akoma qindra njerëz bashkë me drejtuesit e Partisë De
Shkup, të shtëna në rrrugën e pllastikave Në rrugën Pere Toshev në afërsi të pllastikave në Shkup, gjatë mëngjesit diku nga ora 3.30 jnaë dëgjuar të shtëna armësh
Humb peshë me metodën pakistaneze Gratë Pakistaneze kanë një truk të çuditshëm për të qëndruar të holla: ato mbajnë një tel (lidhëse) gjithmonë në parakra