999 rezultate për

llanajve

Dy aksione të dështuara: Si u arrestua herën e tretë i "frikshmi" i bandës së Llanajve Tesilvan Basho është emri që ka zënë pasditen e kësaj të mërkure faqen kryesore të mediave. Kjo, sepse ky person është n
Videoja e atentatit: Si u qëllua miku i Llanajve në Vlorë (VIDEO) Në datë 14 janar të këtij viti në lagjen 'Pavarësia' në Vlorë Mikel Mehmeti u plagos në një atentat me armë zjarri.
Atentate dhe makina të blinduara, çfarë po ndodh me bandën e frikshme të Selenicës Plagosja e mikut të Llanajve, Mikel Mehmetajt, mbrëmjen e së hënës në Vlorë, është ngjarja më e fundit kriminale e një k
Mori tre plumba nga atentati, dërgohet me urgjencë në Tiranë anëtari i bandës së Llanajve Një atentat me armë zjarri tronditi Vlorën mbrëmjen e djeshme, ku si pasoojë e të shtënave me armë mbeti i plagosur rënd
Atentati i përgjakshëm në Vlorë, tre pistat e hakmarrjes ndaj Llanajve Atentati në Vlorë dy ditë më parë riktheu në vëmendje ngjarje të përgjakshme në Shqipëri. Aty mbetën të plagosur Fer