999 rezultate për

llalla

Akuzohet për fshehje pasurie, GJKKO pranon kërkesën e Llallës për gjykim të shkurtuar Gjykata e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit ka pranuar kërkesën e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla
Adriatik Llallës i konfiskohet pasuria Gjykata e Lartë ka vendosur konfiskimin e pasurive të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla. Ky vendim është urdhëruar n
Rrezikon 3 vite heqje lirie, Adriatik Llalla del sot përpara gjykatës Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla pritet të dalë sot para gjykatës në orën 14:00, ndërsa mbetet për tu parë nëse do të j
Rikthimi i sekuestrove të pasurive, Llalla rekurs në Gjykatën e Lartë Ish-prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla, i është drejtuar me rekurs Gjykatës së Lartë, duke kundërshtuar vendimin e
Adriatik Llalla zyrtarisht i pandehur, cilat pasuritë kërkon t’i sekustrohen nga shteti Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla, zyrtarisht i pandehur për sekuestrimin e pasurive. SPAK ka depozituar në Gjykatën
Hetimi ndaj ish-kryeprokurorit Llalla, Kim: Është ende një zyrtar non grata Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar pas vendimit lidhur me ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla qw u shpall i pandeh
Rrezikon tre vite burg, Adriatik Llalla merret si i pandehur Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla është marrë si i pandehur nga gjykata për akuzën mosdeklarim të të hollave në kufi.
Shtyhet seanca ndaj ish-prokurorit Adriatik Llalla Shtyhet sërish seanca ndaj ish-Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Në seancën e sotme pritej që gjykata të njihe
Koha kur LSDM kërkonte dëbimin e Arben Llallës nga Maqedonia e Veriut Në të kaluarën e partisë maqedonase LSDM , përfshihen shumë ngjarje që për shqiptarët kanë qenë kaq të rënda dhe secili
Llalla: LSDM e Zaevit është e njëjta ajo parti me ideologji dhe veprime si partia komuniste Jugosllave Mjaftoi një postim i një këshilltari deri sot i panjohur dhe aq, në rrjetin social facebook, pra Mane Manojlovski, për t
Adriatik Llalla merret i pandehur, SPAK dërgon dosjen "e nxehtë" në gjykatë Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë ka përfunduar hetimet paraprake për proçedimin
Nuk deklaroi paratë për shkollimin e vajzës, çfarë zbuloi SPAK për Llallën Ish-prokurorit të përgjithshëm Adriatik Llalla i ëhstë bërë e njohur akuza nga Prokuroria e Posaçme. Mësohet se Llall
SPAK gati të fillojë punën: I pari në listë ish-kryeprokurori Adriatik Llalla Struktura e posaçme e hetimit të krimit të organizuar e njohur ndryshe si SPAK thuajse është gati dhe në fillim të tetor
Vrasja e Festim Latos në Hollandë, Llalla: Është lajm i remë! Ditën e sotme është raportuar në media se i vetëshpalluri President i Çamërisë, Festim Lato është vrarë. Këtë lajm e he
DETAJET/ "Ilir Meta sapo zbriti, Adriatik Llalla ishte në bord kur u grabitën eurot" Të tjera detaja sa vijnë e dalin nga grabitja e 10 milionë eurove në Rinas. Sipas gazetares, Klodiana Lala, në avionin
Në avionin ku u grabitën 10 milionë euro ka qenë edhe Adriatik Llalla Në avionin e pasagjerëve që do të nisej drejt Vjenës në orën 15:05, ku u grabitën miliona euro ka qenë edhe ish-kryeprok
Zgjaten me 3 muaj hetimet për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë zgjatur me tre muaj të tjerë hetimet për ish-kryeprokurorin, Adriatik Llalla. Ku
Adriatik Llalla, si pasqyra për të parë hallet opozitare! Nga Alfred Peza Emri i ish Kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla, pas një periudhe relativisht të gjatë
Adriatik Llalla punëson lobistë në SHBA për të shpëtuar nga ‘lista e zezë’ (FOTO LAJM) Ish -Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla – asetet e të cilit janë nën sekuestro pasi është nën hetim për pastrim p
Braçe kapet keq me gazetaren: Qesh qesh! Kjo e ka mendjen te Tik Llalla (VIDEO) Zëvendëskryeministrin Erjon Braçe, pas protestës së mbrëmshme ka mbajtur një deklaratë për mediat ku është pyetur edhe p