999 rezultate për

llafet

Braçe për LSI-në: Llafet pa fakte e kanë marrë zvarrë këtë vend Deputeti i Prtisë Socialiste, Erion Brace ka ironizuar LSI-ne duke komentuar se deputetet dhe ministrat e saj merren me
Krisja e koalicionit/ Shpërthen Erjon Braçe: S’ia dalim dot me llafe, duhet punë “Me llafe nuk ja dalim dot”. Këtë këshillë deputeti socialist, Erjon Braçe, i ka sugjeruar kryeministrit Rama dhe Qeveri
Vladimir Kosta i përgjigjet Braçes: Enverist, lëri llafet koti me mua Menjëherë pas miratimit të reformës në drejtësi, ka nisur sërish përplasja e ashpër mes socialistëve. "Rebeli" Vladim
"Llafet e Dynjasë" zbulon të vërtetën / Edhe Erion Veliaj di të kërcejë tangon (VIDEO) Pas tangos së kërcyer nga presidenti amerikan, Barack Obama dhe jehonës që pati ky veprim i tij në të gjithë botën, buri
Deputetët e PS Kokëdhimës: Ulu aty e voto, lëri llafet Gjatë votimit për shfuqizimin e projektligjit "Për etikën në Policinë e Shtetit" debate të ashpra janë zhvilluar midisde
Llafet e Dynjasë: Ali Ahmeti nuk do të shkojë me pushime sepse... Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti sivjet nuk do të bëjë pushime pasi ai nuk është lodhur akoma. "Ahmeti ende nuk është lodh
Llafet e Dynjasë: 25 kushtet e Fules për Shqipërinë (FOTO LAJM) Komisioni i Jashtëm i Parlamenti Europian shprehu mbështetjen e tij për dhënien e statusit kandidat për Shqipërinë. Euro
"Llafet e Dynjasë": Çfarë deklaruan politikanët pas ndeshjes Shqipëri–Norvegji! Në një kohë kur fushata elektorale ka arritur kulmin e saj duhej ndeshja e Kombëtares së futbollit që politikanët tanë t
"Llafet e Dynjasë": Merkatoja e politikës shqiptare (FOTO LAJM) Kur e gjithe bota e futbollit harton planet per merkaton e ardhshme te futbollisteve, ne Shqiperine tone te dashur ndodh
"Llafet e Dynjasë": Kujt do ja ... këtë herë Meta?! 1 prilli filloi çuditshëm në Shqipëri. Për herë të parë në historinë shqiptare, një politikan nuk dha deklaratë duke men
Tema e Ditës në "Llafet e Dynjasë": A e bekoi Papa fitoren e PD-së?! Rama po plas nga inati që Papa ka bekuar Salën dhe partinë e tij. Mllefin, zemërimin, inatin, zilinë, xhelozinë, etj. et
"Llafet e Dynjasë": Pas xhamisë, AK premton një Papë kuqezi Pas lajmit për inaugurimin e xhamisë nga AK, stafi i “Llafet e Dynjasë”, i habitur nga kjo ‘mrekulli’, pasi vetëm një na
"Llafet e Dynjasë": Laura Vorpsi fituese e debatit Rama-Fevziu! Të frymëzuar nga sondazhet e debateve politike në SHBA, "Llafet e Dynjasë" në Portalin Albeu.com kanë zhvilluar një sond
Llafet e Dynjasë: Sikur socialistët të kishin besim te Rama sa ka Zhozi te Sala... (VIDEO) Superlativat e të premtes mbrëma në "Zonë e Lirë" te Çani të Jozefina Topallit për de-facto të parin e Shqipërisë, Prof.
"Llafet e Dynjasë": Saliu nuk i beson diplomave të Myqeremit?! Pas skandaleve të shumta në sistemin arsimor në Shqipëri, Ministria e Arsimit po përjeton një krizë të vërtetë besimi në
Rikthehen maskat, “Llafet e Dynjasë” analizon fenomenin Rezultate të çuditshme kanë dalë nga studimi i "Llafeve të Dynjasë" ndërsa analizonte fenomenin e shpeshtuar të shfaqjes
"Llafet e Dynjasë": Të gjithë në rradhë për të ndihmuar në ndërtimin e xhamisë Besimtarët myslimanë të Shqipërisë kanë vendosur që nesër, e premte, menjëherë pas namazit të xhumasë në xhaminë Et'hem
"Llafet e Dynjasë": Politikanët shqiptar fillojnë me halucinacionet! Me t'u afruar zgjedhjet në Maqedoni vihet re shtimi i ëndërrave me sy hapur dhe halucinacioneve të politikanëve shqiptar
"Llafet e Dynjasë" zbulon sekretin e ngutjes së Ramushit për t'u bërë kryeministër Stafi i "Llafet e Dynjasë" në Albeu.com ka arritur të zbulojë misterin e ngutjes së kryetarit të AAK-së Ramush Haradinaj
"Llafet e Dynjasë": PS shpall programin e ri "anti-fukarallëk"! Partia Socialiste ka shpallur para ca ditësh programin e ri paraelektoral anti-fukarallëk, të cilin e ka quajtur "Progra