999 rezultate për

llafe

PËRGJIMI/ "Lavdrim të mos kemi llafe, votat i dua haptas atje" Përgjimi numër 13 i gjermanes Bild, sjell bisedat mes Drejtorit të Arsimit në Dibër Drini Gjeçi dhe shtetasit Lavdrim Mu
“Merresh me llafe grash”, Fifi sulmon ashpër Mentor Hazizin Fifi dhe Mentor Hazizi kanë nisur një përplasje të hapur virtuale. Ishte Mentori ai që tha publiksiht se fifi ishte m
Tahiri i kundërpërgjigjet Donald Lu: Kundërshtarët hapin llafe Saimir Tahiri nëpërmjet avokatit të tij mbrojtës, i është përgjigjur akuzave të ambasadorit amerikan Doanld Lu. Avoka
AAK i përgjigjet Pacollit për autostradën: Nuk merremi me llafe kafenesh Zëvendësministri i Infrastrukturës, Rexhep Kadriu, iu përgjigj zëvendëskryeministrit të Kosovës, Behgjet Pacolli, në vër
Dje nuk e mbështeti shfuqizimin e Speciales, e sot VV ia nis llafeve Vetëvendosje i vë kusht PDK-së votën për Gjykatën Specialen, që ta anulojnë edhe Asociacionin e Demarkacionin. Zyrta
Cana i nxjerr "të palarat" Mavrajt: Lahet me mbathje dhe s'thotë llafe të pista Lorik Cana ishte mbrëmë i ftuar në "Xing me Ermalin" ku u "detyrua" tu përgjigjet të gjithë pyetjeve të moderatorit Erma
Majlinda Bregu, ironi me integrimin në BE: Llafe fallxhoresh Situata politike në Shqipëri dhe anëtarësimi në BE janë dy pikat kyçe rreth të cilave shkon edhe vëmëndja e shqiptarëve.
Basha i përgjigjet ashpër Ramës: Je shterp Kreu i PD-së, Lulzim Basha reaguar pas fjalës së Ramës i cili i përmendi fantazmat e Patozit e Topallit në Kuvend. Ba
Qytetarët masakrojnë Ramën: Duam bukë o qafir, jo llafe (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një urim nga qyteti I Gjirokastrës. “MIRËMËNGJES 😀 dhe ju
E TMERRSHME/ Publikohen dëshmitë e fëmijëve të abuzuar nga britaniku Brown Pas kërkesës për liri të britanikut David Brown, gazetari Armand Bajrami ka risjellë në vëmendjen e publikut dëshmitë e
“Mos bëj shumë llafe por vepra”, Rama shpërthen ndaj komentuesit Në postimin e videos për komunikimin javor që kryeministri Edi Rama mban cdo të diele me ndjekësit në rrjetet sociale, n
Braçe për LSI-në: Llafet pa fakte e kanë marrë zvarrë këtë vend Deputeti i Prtisë Socialiste, Erion Brace ka ironizuar LSI-ne duke komentuar se deputetet dhe ministrat e saj merren me
Krisja e koalicionit/ Shpërthen Erjon Braçe: S’ia dalim dot me llafe, duhet punë “Me llafe nuk ja dalim dot”. Këtë këshillë deputeti socialist, Erjon Braçe, i ka sugjeruar kryeministrit Rama dhe Qeveri
PD: Rama të zgjohet, nuk duhen llafe por rrugë të hapura e ushqime PD me anë të Edmond Spahos, me një raport të detajuar për zonat më të goditura në vend nga moti i keq, tha se qeveria ës
Selami: S'do më kandidonte kryetari po të kisha probleme, s'jam njeri i llafeve por i veprave (VIDEO) Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Shkëlqim Selami edhe më herët ka thënë se nuk ka qenë i dënuar për trafik t
Tahiri flet për lëvizjen e Kokëdhimës: S’kam kohë për tu marë me llafe pazari Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, i ka cilësuar si “llafe pazari” deklaratat e Koço Kokëdhimës për nisjen e një lëviz
Vladimir Kosta i përgjigjet Braçes: Enverist, lëri llafet koti me mua Menjëherë pas miratimit të reformës në drejtësi, ka nisur sërish përplasja e ashpër mes socialistëve. "Rebeli" Vladim
“Që të mos kemi llafe pastaj, kush i kap se kalon vetingun” (FOTO) Deputeti demokrat Gent Strazimiri, me anë të një fotoje në Facebook shfaq sipas tij vizionin real që ka Edi Rama për Ref
"Llafet e Dynjasë" zbulon të vërtetën / Edhe Erion Veliaj di të kërcejë tangon (VIDEO) Pas tangos së kërcyer nga presidenti amerikan, Barack Obama dhe jehonës që pati ky veprim i tij në të gjithë botën, buri
Soni Malaj në krahët e një tjetër mashkulli? Soni Malaj ende mbetet në krye të mediave rozë, sa i takon romancave të saj, ndonëse ajo shpeshherë ka kërkuar privatësi