999 rezultate për

lladrovci

Sot, Drenasi nderoi dy heronjtë Shtatorja e heronjve të kombit, Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit është përuruar sot në sheshin që mban emrin e tyre në qytetit
Bekim Jashari tregon se çfarë ndodhi mbrëmë në Drenas Mbrëmjen e kaluar kanë arritur në Drenas shtatorët e heronjve Fehmi Lladrovci dhe Xheva Krasniqi Lladrovci. Shtatorët
Lladrovci komenton protestën në Skënderaj, ka një porosi për Thaçin Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka thënë se barrikadën e bërë në Skenderaj e ka mbështetur e tërë Kosova
Dalin pamje nga martesa luksoze e djalit të Ramiz Lladrovcit (VIDEO) Mbrëmë familja Lladrovci ka pasur festë. Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka martuar djalin e tij, Lapidarin. Në
Ramiz Lladrovci martoi djalin, mësoni kush ishte i ftuar Lapidari i biri i kryetarit të Komunës së Drenasit Ramiz Lladrovcit, mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë. Ai dashurinë e tij
Kujt ia tregon gishtin Ramiz Lladrovci (FOTO LAJM) Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci përveç punës së tij në komunë, shpesh është bërë pjesë e medieve edhe për veprimet
Lladrovci dërgohet në gjykatë Ish-udhëheqësi i Personelit në Komunën e Drenasit, Gëzm Shishani ka ngritur Kallëzim Penal ndaj kryetarit të kësaj komun
Del momenti kur Lladrovci i thotë Vehbi Berishës " të ngrehi zhag" (VIDEO) Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, është përfshirë përsëri në një debat të nxehtë në një nga mbledhjet e A
Pse sheshi në Drenas u duket si disko qytetarëve Sheshi “Fehmi Lladrovci” në Drenas, nuk ka shumë vite që është ndërtuar, por ndriçimi i tij është thuajse jashtë funksio
Përsëri Lladrovci reagon ndaj Zekës, tregon nëse ka shantazhuar Thaçin Ramiz Lladrovci ka reaguar për të dytën herë ndaj Milaim Zekës. Kryetari i Drenasit, i cili ndër tjerash e quan Zekën 'R
Zeka ia kthen Ramizit: Nëse une jam UDB-ash atëherë është edhe vëllai jot Deklarata e deputetit Milaim Zeka e dhënë gjatë ditës së djeshme në një medium kosovar, se posedon tri dokumente të nëns
Lladrovci nxehet me Milaim Zekën, do ta padisë në gjyq Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar ndaj deklaratave të deputetit Milaim Zeka, pasi ky i fundit në një emisi
Pas sulmit flet vajza e Lladrovcit, pyetet nëse ka ndikim nga debati me imamin Kosovare Lladrovci, vajza e kreut të komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, po deklaron se kjo nuk është hera e që nga pe
Sulmohet makina e vajzës së Ramiz Lladrovcit Para pak çastesh persona ende të panjohur për organet e hetuesisë ia kanë thyer veturën vajzës së kryetarit të komunës s
Dikush i thotë Lladrovcit analfabet i pagëdhendur Pas polemikave të fundit me kryetarin e komunës Ramiz Lladrovcin, tani ka reaguar edhe kryetari i Vizionit për Drenasin,
Reagimi epik i Lladrovcit ndaj imamit: Merru me Ramazanin dhe jo me gënjeshtra Gjatë mbrëmjes së kaluar, Imami nga Drenasi, Osman Musliu përdori fjalë të ashpra në drejtim të kryetarit të kësaj komun
Lladrovci reagon pas rrënimit të shtëpisë së nënkryetarit Sot një objekt me disa lokale dhe shtëpi banimi që i takonin Naim Gjoshit, nënkryetar i degës së Nismës Socialdemokrate
Kur Fehmi Lladrovci hidhte vallen në një dasmë në vitin 1983 (FOTO LAJM) Një fotografi të pa publikuar më parë ku shihet duke vallëzuar komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi Lladro
Jashari dhe Lladrovci vizitojnë sëbashku Gllogjanin Me rastin e shënimit të 20 vjetorit të “Epopesë së Dukagjinit”, kryetar i Skënderajt, Bekim Jashari dhe kryetari i Drena
Lladrovci një hap më shumë drejt filozofit, thëniet i citohen në kuvend Shefi i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca ka thënë se pavarësisht se Qeveria e Kosovës ka ndryshuar, a