999 rezultate për

lladrovci

Vërshime në disa zona në Drenas, kërkohet kujdes i shtuar Komuna e Drenasit, njofton të gjithë qytetarët se pas vazhdimit të reshjeve të dendura të shiut, disa rrugë, sidomos mbi
Lladrovci shpall kandidaturën për kryetar të komunës Ramiz Lladrovci përmes një shkrimi në Facebook e ka shpallur kandidaturën për mandatin e dytë në krye të Drenasit. Ai
Osmani përkujton heronjtë Fehmi e Xhevë Lladrovci: Janë kuptimi i lirisë Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka përkujtuar sot heronjtë Fehmi e Xhevë Lladrovdi në 22-vjetorin e rënies
Lladrovci shtrohet në spital pas infektimit me COVID-19 Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci është shtrirë në spital pas infektimit me COVID-19. Se Lladroci po tr
Ramiz Lladrovci pret Ali Ahmetin: Drejt fitoreve të reja Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci sonte ka pasur takim pas pjesëmarrjes në shënimin e “Epopesë së UÇK-së”
Kur Fehmi Lladrovci paralajmëronte dënime të merituara për tradhtarët Është bërë publike një video e nëntorit të vitit 1997, ku shihet heroi kombëtar Fehmi Lladrovci, së bashku edhe me përfa
Nuk është penduar, luftëtari i ISIS pas rikthimit në Kosovë kërkon sërish Sirinë Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”,
Kapet shqiptari "Fita" i ISIS që u gëzua për vdekjen e qindra personave (FOTO LAJM) Përmes një postimi, ai ishte shprehur i gëzuar për sulmet terroriste në Sri Lanka. Kishte vuajtur më shumë se tri vite b
Lladrovci padi në Gjykatë, kërkon 20 mijë euro (DOKUMENT) Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci sapo ka deponuar padi ndaj ish asamblistit për shpifje ndaj ish asamblis
Shokon Drenori: Llardovci kishte dijeni edhe më herët për Vesel Veselin Asambleisti i Komunës së Drenasit, Xhavit Drenori ka thënë se ka dyshime që Kryetari i Drenasit, Ramiz LLadrovci ka qenë
Lladrovci njofton dënimin që i ka dhënë mësuesit manjak Kryetar i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka folur për skandalin e abuzimit seksual të 16-vjeçares nga zëvendësshefi i hetime
Lladrovci ka një thirrje për mësuesit në Drenas Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, pas takimit me udhëheqësit e Sindikatës së Arsimit, Shkencës dhe Kultur
Komuna që drejtohet nga Lladrovci përdor mallra serbe (FOTO LAJM) Kryetari i Komunës së Drenasit Ramiz Lladrovci po akuzohet se po përdor produkte serbe për nevoja të Komunës. Nëpërmj
Lladrovci "zgjohet nga gjumi", merr masa në fshatin Kishnarekë Kompania e kontraktuar nga ana e Komunës, nuk kishte kryer punimet sipas planifikimit të kontratës së nënshkruar dhe nuk
Ramiz Lladrovci lëshon një thënie: Zoti e krijoi 28 Nëntorin për shqiptarët Kryetari i Bashkisë së Drenasit në Kosovë, Ramiz Lladrovci ka bërë homazhe në Prekaz bashkë me zyrtarët komunalë të komu
Prokuroria njofton Lladrovcin për një aktakuzë Prokuroria Themelore e Prishtinës, Departamenti për Krime të Rënda, e ka njoftuar kryetarin e Komunës së Drenasit, Ramiz
Jashari: Drenasi ka marrë pamje tjetër Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari bashkë me asamblistët e tij kanë bërë homazhe pranë shtatoreve të heronj
Ramiz Lladrovci ka disa fjalë për tranjerin e Liverpulit Një përballje futbollistike do të zhvillohet sonte ndërmjet Liverpool-it dhe Crvena Zvedës në kuadër të Ligës së Kampion
Lladrovci flet për heroin Rasim Kiçina Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, sot ka vizituar punimet në shtatoren e heroit Rasim Kiçina, së bashku me familjarë
Lladrovci i përgjigjet partisë së Fatmir Limajt: O Isë Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci i ka dhënë një përgjigjje fushatës elektorale të opozitës në Drenicë.