999 rezultate për

liverpul

Torres i sigurtë: Nuk heq dorë Vazhdon periudha e vështirë për Fernando Torres. Që nga dita e parë që mbërriti në Chelsea, spanjolli duket se po kalon
Coutinho mes Parisit dhe Liverpulit Pak i integruar në lojën e zikaltërve, mesfushori i Interit Philippe Coutinho mund të largohet nga Milano në janar me de
Luis Suarez i "dashuruar" me Liverpul Pas katër golave të shënuar ndaj Kilit, në eleminatoret e Barzil 2014, sulmuesi i Uruguait dhe Liverpul është lojtari i
Milan, Liverpul dhe Anzhi duan Keita Për disa prej drejtuesve të klubit të Milanit, objektiv për merkato është edhe mesfushori i Barcelonës, Seydou Keita. 31
Liverpul ofron 40 milionë euro për David Villa Sipas asaj që raporton "Caughtoffside" dhe "Cadena Ser", sulmuesi 29-vjeçar i Spanjës dhe Barcelonës, David Villa është
Torres dhe Carrol, para të hedhura kot Ata të dy kushtuan bashkërisht 93 milionë sterlina. Bëhet fjalë për sulmuesit e Chelsea dhe Liverpul, Fernando Torres dh
Chelsea dhe Manchester United fitojnë "me zor", Liverpul "ngec" në shtëpi Chelsea fiton 0-1 ndaj Blackburn Rovers në ndeshjen e përfunduar vetëm pak minuta më parë. Golin e vetëm e shënoi Frenki
Liverpul sfidon Chelsea për Lewandoskin Sipas raportimeve të mediave polake, Liverpul është vënë në ndekje të sulmuesit të Borusia Dortmund, polakut Robert Lewa
Arsenal e Liverpul pranë Manuel Vargas Sipas sitit Firenzeviola.it, Arsenal dhe Liverpuljanë duke përgatitur ofertën e tyre për peruanin e Fiorentinës, Manuel
Në janar Kivu te Liverpul Mbrojtësi rumun i Interit, Kristian Kivu duket se do të kalojë në Anfield Road. Klubi i Liverpul duke parë që nuk mundi
Torres në Çelsi Skuadra e Liverpulit dhe Çelsit, kanë arritur marrëveshje për transferimin e yllit spanjoll Fernando Torresit, raportojn
Liverpul , Agger kërkon largimin Edhe me Hodgson si në të shkuarën me Benitez , Daniel Agger , mbrojtësi I Liverpul , nuk arrin të gjejë hapësira në form
Barazon Liverpul (VIDEO) Futbollistët e Birmingemit dhe Liverpulit kanë luajtur të dielën pa gola, në takimin e parafundit të xhiros së katërt të
Meireles në radarin e Liverpulit Drejtuesit e skuadrës së Liverpulit në ditët e fundit të merkatos verore janë duke bërë përpjekje për të gjetur zëvendës
Java e dytë e Premier liga-s Java e dytë e Premier ligës angleze fillonë me shtatë takimet e sotshme, ndërkohë që dy përballje tjera do të zhvillohen
Toinoven në radarin e Liverpulit Skysports.com bënë të ditur se Liverpuli po përgatitet të dërgon ofertë drejt PSV Ajnhoven për shërbimet e sulmusit Ola
Mourinho preferon Liverpulin Sic duket trajneri i skuadrës së Inter do të shkojë në kampionatin anglez, pikërisht te sk
Ferdinand: Ta mundim Liverpulin Rio Ferdinnd shpreson se sot ekipi i tij do ta fitojë ndeshjen kundër ekipit të Rafa Benitez, dhe se ekip
Anceloti: Forca Liverpul! Trajneri i Çelsit, Karlo Ançeloti, deklaroi se do të bëjë tifo për Liverpulin në
De Federico kontrate me Liverpulin Klubi i Premier League, Liverpool, lidhet me një angazhim të Matias de Federico, i cili shihet si Lionel Messi