999 rezultate për

liverpoolin

Prag derbi me Liverpoolin, Solskjaer: Kur jemi në formë të mirë, mund ta mposhtim çdokënd Menaxheri i Manchester United, Ole Gunar Solskjaer, ka deklaruar se nëse ekipi i tij punon fort dhe është në formë të mi
Wijnaldum nuk do të rinovojë me Liverpoolin, e ka mendjen diku tjetër Mesfushori i Liverpool, Georginio Wijnaldum, nuk do të pranojë të rinovojë kontratën me Liverpoolin, dhe se dëshira e ti
Gerrard e pranon: Është një ëndërr për mua të drejtoj Liverpoolin Trajneri aktual dhe ish-mesfushori i Liverpool, Steven Gerrard, ka thënë në një intervistë së fundmi se do të ishte një
Van Djik mbush me shpresë Liverpoolin (VIDEO) Van Dijk mbush me shpresa Liverpoolin për rikthimin e tij. Në ndeshjen e 10 tetorit të këtij viti mes Liverpool dhe E
Liverpool tregon "dhëmbët" në kampionat, "shkërrmoq" Crystal Palacen (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultat të thellë 7-0 në udhëtim te Crystal Palace në kuadër të javës së 14-të në Ligën Premier
Atalanta mposht Liverpoolin në "Anfield" dhe rihap "luftën" për kualifikim (VIDEO) Atalanta ka shënuar një fitore shumë të rëndësishme në ‘Anfield Road’, duke e mundur 0-2 me Liverpoolin, për të hapur ga
Alan Shearer parashikon fituesin e Premier League Alan Shearer është i bindur se Liverpooli ose Manchester City do të fitojnë Ligën Premier edhe pse po rivalizohen në kët
Kapiteni i Tottenham paralajmëron Liverpoolin: Jemi për titull Ylli i Tottenhamit, Harry Kane mendon se janë të gatshëm të ‘luftojnë’ për titullin e Premierëligës. Liverpooli edici
Shaqiri flet për herë të parë për të ardhmen te Liverpool Xherdan Shaqiri ka zbuluar se do të vijojë të qëndrojë me Liverpoolin. “Mediat shkruajnë shumë, por në fund unë jam m
Vazhdojnë lajmet negative për Liverpoolin, Alisson mungon ndaj Everton Liverpool do të kenë një mungesë të madhe për derbin lokal ndaj Everton. Derbi i Merseyside nuk do të shoh të zbres n
Zbulohet arsyeja pse Thiago nuk ishte e gatshëm për Liverpoolin ndaj Arsenalit Të gjithë e prisnin që sonte futbollisti i Liverpoolit, Thiago Alcantar ta niste ndeshjen nga fillimi ndaj Arsenalit, po
Pritet largimi në verën e ardhshme, Mbappe mban kontakte me Liverpoolin dhe Realin Kylian Mbappe thuhet se është në kontakt me Real Madrid dhe Liverpool përpara një transferimi të mundshëm në 2021. 21
Flick uron Liverpoolin për nënshkrimin me Thiagon Trajneri i Bayern Munchen, Thiago Alcantara e ka pranuar largimin e mesfushorit nga skuadra gjermane. Në një konferen
Arsenali fiton Superkupën e Anglisë, mposht me penallti Liverpoolin (VIDEO) rsenali ka triumfuar përballë Liverpoolit falë ekzekutimit të penalltive në Superkupën e Anglisë. Ndeshja në kohën e
Ylli i Liverpool shpallet lojtari i ri i sezonit në Premier League Trent Alexander-Arnold është shpallur futbollisti i ri më i mirë i sezonit në Premierligë. Ai ka fituar 53% të totali
Shaqiri i vendosur, kërkon shkëputjen e kontratës me Liverpoolin për të kaluar te Fenerbahce Xherdan Shaqiri është i vendosur për t’u larguar nga skuadra e Liverpoolit gjatë kësaj vere. Madje, mësohet se Shaqiri k
E BUJSHME/ Rashica refuzon Liverpoolin (FOTO LAJM) Milot Rashica ka refuzuar që t’i bashkohet Liverpoolit, pasi nuk preferon që të largohet nga Bundesliga. Ylli kosovar
Klopp ka qenë arsyeja pse Van Dijk zgjodhi Liverpoolin Qendërmbrojtësi holandez, Virgil van Dijk konsiderohet si mbrojtësi më i mirë në Premierligë. Ai kaloi te Liverpool n
Fitoi titullin kampion me Liverpoolin, Klopp zbulon çelsin e suksesit Jurgen Klopp i ktheu skuadrës së Liverpool titullin kampion në Premier League pas 30 vjetësh. Trajneri gjerman në fillim
Do të montoj dhomat e zhveshjes në parking, Everton merr masa për një festë të mundshme të Liverpool Në fundjavë do të luhet derbi i qytetit në mes të Evertonit dhe Liverpoolit. Nëse Arsenal arrin ta ndal Manchester Ci