999 rezultate për

liverpooli

Barcelona e "fiksuar" pas yllit të Liverpoolit, ofron Coutinhon dhe një "thes" me para Sadio Mane verën e ardhshme mund të jetë goditja e madhe e Barcelonës në merkato. Sikurse raporton britanikja “Mirror”,
Liverpooli një ndeshje larg rekordit historik në Premier League Liverpooli ja doli të fitonte edhe ndaj West Ham pas humbjes në ndeshjen e parë të Champions përballë Atletico Madridit.
Rashica te Liverpool? Flet Klopp Liverpooli ka shprehur interesim për Milot Rashicën. Ditë më parë "Bild" raportoi se Jurgen Klopp synon transferimin
Pique: Na kanë bërë mirë eliminimet nga Roma dhe Liverpooli Gerrard Pique i ka befasuar të gjithë në konferencë për media të hënën mbrëma, një ditë para përballjes me Napolin në Li
Werner sinjale Liverpoolit: Do të përshtatesha mirë në "Anfield" Timo Werner nxit akoma spekullimit për një kalim të mundshëm të tij nga sezoni i ardhshëm te Liverpooli. Ylli gjerman
Uniku Klopp: Liverpool? Mu duk sikur pashë gruan time për herë të parë përsëri Jurgen Klopp njihet si një ndër trajnerët më të veçantë për stilin e tij unik dhe falë punës, ai brenda disa viteve e ka
Zhbllokohet supersfida, Atl Madrid ndëshkon Liverpoolin (VIDEO) Atl Madrid e ka nisur furishëm sfidën ndaj Liverpoolit. Vendasit kanë shënuar në minutën e 4 me Saul.
Jurgen Klopp tregon skuadrën që dëshiron të fitojë Serie A Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka befasuar me skuadrën që do dëshironte të fitonte Serie A këtë sezon. Gjermani
Nëse Manchester City i hiqet titulli i 2014 dhe i jepet Liverpoolit, tifozët kanë një kërkesë të veçantë Steven Gerrard ishte fytyra më tragjike e Liverpoolit në sezonin 2013/14, atëherë kur kishte rrëshqitur në ndeshjen ndaj
REKORD/ Liverpooli siguron Championsin 3 muaj para fundit të kampionatit I cilësuar si kampionati më i bukur në botë, ai anglez, ndryshe nga sa ishim mësuar në sezonet e kaluara ku gjithcka nda
Bayern dhe Barcelona nuk e duan , Liverpool po mendon të rikthejë Countinhon Liverpooli po studion mundësinë për të kthyer në "Anfield Road" Philippe Coutinhon, të cilin e kërkoi edhe verën e kal
Messi apo Ronaldo? Arnold befason me përgjigjen e tij Trent Alexander Arnold ka zhvilluar një bashkëbisedim me fansat e tij në rrjetin social, Twitter. Në pyetjen se a do
Super lajm për Liverpoolin, Mane kthehet në stërvitje (VIDEO) Sadio Mane është rikthyer në stërvitje më ekipin pasi ka lënë pas dëmtimin në muskuj. Senegalezi u dëmtua në ndeshjen
Bayerni del nga kornizat, hap "thesin" për sulmuesin e Liverpoolit Bayern Munchen po mendon seriozisht për yllin i Liverpoolit, Roberto Firminio. Bavarezët synojnë të përforcojnë sulmi
Ja si dështoi transferimi i Ronaldos te Liverpooli Liverpooli nuk kishte arritur ta transferoj Ronaldon për një shumë jo edhe të madhe parash ka thënë Phil Thompson. Ro
30 vite pa titull, por Liverpooli është ekipi më i mirë në historinë e Premier League Liverpool është gati t’i japë fund pritjes prej 30 vitesh pa titull. Skuadra e Jurgen Klopp po e bën këtë duke thyer
Lojtarët e Liverpoolit të gjithë me pushime, Milner jo Të gjithë lojtarët e Liverpoolit nga skuadra e parë kanë shkuar në pushime me leje të Jurgen Kloppit. Shumica nga ta kan
"Fëmijët" kalojnë Liverpoolin në raundin tjetër të FA Cup (VIDEO) Të rinjtë e akadamisë së Liverpool kanë mposhtur me rezultatin minimal 1-0, Shrewsbiry Town, klubin nga League One, nive
FA Cup/ Ndeshja e Liverpool nuk jepet në televizion, Klopp do ta ndjekë nga kompjuteri Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp e kishte deklaruar më parë që bashkë më skuadrën do të respektonin pushimet e dimrit
Liverpooli do ishte në zonën e rënies nga Premier League pa VAR Liverpool do të ishte në nivel me Watford dhe një pikë larg nga siguria e qëndrimit në Premierligë pa përfitimin e vendi