999 rezultate për

liverpooli

Qeveria britanike trondit Liverpoolin: Mund të anulohet i gjithë sezoni i Premier League Qeveria e Mbretërisë së Bashkuar ka frikë se mund të duhet të anulojë tërë sezonin e Premierligës, nëse ndonjë lojtar in
Kapiteni i Liverpoolit i gatshëm për Atleticon, Alisson jo ordan Henderson është gati të kthehet në skuadrën e Liverpoolit pas lëndimit të tij. Lajmin e ka bërë të ditur trajner i
Liverpooli mund të shpallet kampion pa luajtur asnjë ndeshje Zakonisht nuk ndodh që tifozët e Liverpoolit të festojnë një fitore të Manchester United, por suksesi i "Djajve të Kuq"
Liverpool kthehet te fitoret, mposht me përmbysje Bournemouthit (VIDEO) Liverpooli është këndellur pas humbjes befasuese xhiron e kaluar në Premierligë. ‘Redsat’ kanë rrëmbyer pikët e plota
Tre humbje në katër ndeshje, Van Dijk i del në mbrojtje Liverpoolit Virgil van Dijk doli fuqishëm në mbrojtje të Liverpool-it, pas humbjes 2-0 ndaj Chelsea. Hollandezi tha se sezoni i "
3 humbje në 4 ndeshjet e fundit, lojtari i Liverpoolit zbulon fjalët e Klopp Liverpool ishte duke zhvilluar një super sezon deri në 4 ndeshjet e fundit ku ka regjistruar 3 humbje. "The Reds" vaz
Mposhti Liverpoolin, Lampard: Kjo ndodh vetëm një herë Trajneri i Chelsea, Frank Lampard ka komentuar fitoren përballë Liverpool në rundin e pestë të FA Cup si diçka që ndodh
Liverpooli nis rënjen, mundet nga Chelsea dhe eliminohet nga Kupa FA (VIDEO) Skuadra e Liverpulit ka regjistruar sot humbjen e tretë në katër ndeshjet e fundit dhe kjo i ka kushtuar shumë shtrenjtë
Chelsea befason Liverpoolin, portieri spanjoll bën gafën e vitit (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh kundër Liverpoolit në takimin e parë të vlefshëm në FA Cup. Një tentativë e braziliani
Priten ndryshime te Liverpooli, 5 lojtarë me "valixhe" në duar, Shaqiri i pari Liverpool është duke marshuar drejt titullit të Premier Leagua pas shumë vitesh. kuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp m
Befason kapiteni i Watford: Fury ishte frymëzimi për ta mposhtur Liverpoolin Kapiteni ka zbuluar dicka interesante pasi mposhtën bindshëm Liverpoolin e pamposhtur këtë sezon. Fury mposhti Deonta
Pësuan humbje e parë këtë sezon, futbollisti i Liverpoolit kërkon falje Mbrojtësi i krahut të majtë të Liverpoolit, Andy Robertson, ka kërkuar falje për humbjen e parë. "Kishim dy shanse të
Rekordi i Arsenalit mbetet në ëndrrat e Liverpoolit Liverpool është njoftuar me humbjen në këtë sezon në Premierligë. Është Watfordi ai i cili ia doli ta mposht të “pamp
Ç'po ndodh me Liverpoolin, Watford shënon të dytin (VIDEO) Serisë pa humbje për Liverpoolin duket se po i vjen fundit. Watford ka gjetur edhe golin e dytë në minutën e 60' me
Vjen lajmi i keq për Xherdan Shaqirin Skuadra e Liverpoolit nuk mund të llogarisë në shërbimet e Xherdan Shaqirit për shkak të lëndimit. Shaqiri nuk është
Minamino tregon pse zgjodhi Liverpoolin Liverpoolit arriti të nënshkruante në janar me një nga lojtarët më të mirë të fazës së parë të Champions League, Takumi
Skuadra e Serie A futet në garë me Liverpoolin për Timo Werner Momentalisht duket një skuadër e plotësuar me sulmuesin por nga sezoini i ardhshëm Interi mund të gjendet në krizë. A
Legjenda e Liverpoolit: Disa nuk ja dinë vlerën Salah Lengjenda e Liverpoolit, Jamie Carragher, ka folur për sulmuesin e "the reds", Mohamed Salah. Sipas ish-mbrojtësit, s
Befason Sterling: Vajza ime akoma këndon këngët e Liverpool Sulmuesi anglez i Manchester City-t nga 2015 wshtw larguar nga skuadra e Liverpoolit aty ku edhe u bw ylli botwror. Por
E zbulon Setien: Lojtarët kanë ende në mendje eleminimin nga Liverpooli Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka folur eliminimin e Barcelonës vitin e kaluar kundër Liverpoolit, duke u shprehu