999 rezultate për

liverpooli

Tremben te Liverpooli, Kloppin e kërkon Gjermania Liverpooli në ankth për të ardhmen e trajnerit Jurgen Klopp. Edhe pse vetëm pak muaj më parë tekniku gjerman rinovoi
Zbulohet plani sekret i Premierligës për t’i dhënë titullin Liverpoolit para pezullimit të sezonit Drejtuesit e Premierligës kishin përpiluar plane sekrete për të kurorëzuar Liverpoolin me titullin e kampionit para se k
Sevilla insiston për Shaqirin, por kërkon ulje të çmimit Sevilla është e interesuar ta transferojë Xherdan Shaqirin nga Liverpooli këtë verë, mirëpo gazeta spanjolle Sport rapor
"Premier League duhet të mbyll sezonin, t’i jepet titulli Liverpoolit" Premier League është ndalur për shkak të Coronavirus-it. Megjithatë, kampionati anglez duhet të kthehet më 1 qershor.
Solskjaer zbulon detaje: Refuzova Bayernin e Liverpoolin për t’u bërë legjend e Man Utd Ole Gunnar Solskjaer pranon se kishte refuzuar Liverpoolin dhe Bayern Munich për të ndjekur statusin e legjendës në Manc
Përvec kampionatit, koronavirusi i prish punë Liverpoolit edhe në merkato Timo Werner mund të qëndrojë në RB Leipzig sezonin e ardhshëm në mes të kaosit në mbarë botën të shkaktuar nga koronavir
Rooney i thotë hapur: Liverpooli e meriton titullin kampion Wayne Rooney thotë se Lierpooli e meriton titullin këtë sezon në Premier League. Ish-sulmuesi i Manchester United, kë
Pas City-t, edhe Liverpooli në garë për yllin e Interit Liverpool dhe Manchester City tashmë do të kenë një tjetër garë interesante. ‘Calciomercato’ raporton se dy gjigantët
E gjithë Europa dëgjoj sot himnin e Liverpoolit, ja arsyeja (VIDEO) Të gjitha radiostacionet në Europë ditën e sotme në orën 08:45, me iniciativë të Unionit Evropian të Transmetimeve, kanë
Mos e humbinsni: 10 momentet kur Sadio Mane i tregoi botës se është njeri dhe futbollist i madh Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane njihet për natyrën e tij të qetë dhe është një nga ata që “milionat” dhe “fama” nuk e
10 klubet më të vlefshme në botë, kryeson Liverpooli (FOTO LAJM) Liverpool ka skuadrën më të vlefshme në tregun e transferimeve nga pesë ligat më të mira të Evropës, sipas grupit hulumt
UEFA i jep lajmin e madh Liverpoolit, skuadra e Klopp shpallet kampion? Kampionatet e futbollit në Europë janë të ndërprera për shkak të koronavirusit që është përharpur në të gjithë botën.
"E padrejtë t’i jepet titulli Liverpoolit, kampionati duhet shpallur i pavlefshëm" Alan Shearer e konsideron si të padrejtë që Liverpooli të shpallej kampion ende pa përfunduar sezoni. Premier League
Doktari i Arsenalit zgjedh të qëndrojë në "Emirates", refuzon Liverpoolin Kreu i mjekësisë sportive të Arsenalit, Dr Gary O’Driscoll, ka zgjedhur të mbetet në stadiumin ‘Emirates’ pasi hodhi pos
Liverpool i vendos çmimin Xherdan Shaqirit 27.5 milionë euro, kaq kërkon Liverpooli për Shaqirin. Xherdan Shaqiri është në mesin e katër lojtarëve që pritet të
Ylli i Liverpoolit dhe e dashura e tij tregojnë se si të mposhtet vetëizolimi (VIDEO) Në këtë kohë të vështirë të gjithë po mendojnë se si të kalojnë më shpejt këto momente ku shumica e njerëzve po qëndrojn
Atletico Madrid eliminon Liverpoolin në një ndeshje dramatike (VIDEO) Atletico Madridi ka eliminuar Liverpoolin nga Liga e Kampioneve duke kaluar në çerekfinale pas fitores me rezultat të pë
Tërbohet Liverpooli, sapo fillojnë shtesat kalon në avantazh (VIDEO) Vetëm 3 minuta nga fillimi i shtesave i kanë mjaftuar Liverpooli për të kaluar në epërsi me Firminhon.
Zhbllokohet sfida, Liverpooli në avantazh (VIDEO) Liverpool më në fund ka zhbllokuar shifrat ndaj Atleticos. Është holandezi Georginio Wijnaldum i cili realizoi me kok
Atl Madrid do sulmojë frikshëm, Simeone ka një plan konkret Atletico Madrid ka fituar ndeshjen e parë të Ligës së Kampioneve kundër Liverpoolit 1-0. Sot ata do të luajnë ndeshje