999 rezultate për

liverpooli

Talenti premtues i Liverpoolit ëndërron të bëhet si Gerrard Talenti premtues i Liverpool ka treguar synimet qw ka pwr karrierwn e tij. Elliott, pas disa paraqitjeve të mira me F
Super lajm, ish mbrojtësi i Liverpoolit shërohet nga tumori në tru Ish mbrojtësi i Leeds dhe Liverpool, Dominic Matteo ka dhënë një lajm të mrekullueshëm. Matteo ka treguar që ai tashm
Real Madridi vazhdon të interesohet për yllin e Liverpoolit Duke se për Real Madrid transferimi i yllit të Liverpool, Sadio Mane, do të jetë prioriteti kryesor gjatë kësaj vere.
Mourinho i kishte thenë "PO" Liverpoolit në 2004, por çfarë ndodhi? Jose Mourinho doli në skenën e futbollit elitar europin në periudhën 2002-2004 në krye të Portos, skuadër me të cilën fi
Zbulohen fanellat e reja të Liverpool (FOTO LAJM) Footyheadlines, portali i specializuar për zbulimin e fanellave të skuadrave, ka zbuluar sot fanellën e Liverpoolit nga
Pogba hakmerret ndaj legjendës së Liverpoolit: Nuk e dija se kush ishte Paul Pogba ka gjetur kohë që t’i hakmerret legjendës së Liverpoolit, Gareme Sounnes, duke thënë se ai nuk e kishte njohu
Liverpooli interesohet seriozisht për mbrojtësin e Sevillas Edhe pse për gati një muaj futbolli është pezulluar, Liverpooli ka vazhduar interesimin për qendërmbrojtësin e Sevillas,
U infektua me koronavirus, legjenda e Liverpoolit del nga spitali Legjenda e Liverpoolit, Sir Kenny Dalglish ka lënë spitalin pak ditë pasi u infektua me koronavirus. Ikona e Liverpoo
Legjenda e Liverpoolit infektohet me koronavirus Ish futbollisti dhe trajneri i njohur i Liverpool-it, Sir Kenny Dalgish ka dalur pozitiv me koronavirus. 69 vjeçari ë
Legjenda e Liverpoolit preket nga Koronavirus në moshën 69-vjeçare Legjenda e Liverpoolit, Sir Kenny Dalglish, ka rezultuar pozitiv pas testeve për Koronavirus, pasi ishte shtuar në spita
Holebas: Jepjani titullin Liverpoolit dhe anuloni sezonin në Premier League Mbrojtësi i krahut të majtë të Watfordit, Jose Holebas, ka bërë thirrje që sezoni i Premier ligës të anulohet dhe Liverp
Aksidentohet ish-ylli i Liverpoolit me vajzën e tij, përfundojnë në spital Ish mbrojtësi i Liverpoolit, John Arne Riise dhe vajza e tij Ariana kanë pësuar një aksident me makinë në Norvegji duke
Edhe pse i mori të ardhurat nga biletat, Liverpooli vendos mos ua kthejë paratë tifozëve të Atleticos Atletico Madridi është detyruar të rimbursojë 290 tifozë të cilët edhe pse blenë biletën për të qenë të pranishëm në Anf
Tremben te Liverpooli, Kloppin e kërkon Gjermania Liverpooli në ankth për të ardhmen e trajnerit Jurgen Klopp. Edhe pse vetëm pak muaj më parë tekniku gjerman rinovoi
Zbulohet plani sekret i Premierligës për t’i dhënë titullin Liverpoolit para pezullimit të sezonit Drejtuesit e Premierligës kishin përpiluar plane sekrete për të kurorëzuar Liverpoolin me titullin e kampionit para se k
Sevilla insiston për Shaqirin, por kërkon ulje të çmimit Sevilla është e interesuar ta transferojë Xherdan Shaqirin nga Liverpooli këtë verë, mirëpo gazeta spanjolle Sport rapor
"Premier League duhet të mbyll sezonin, t’i jepet titulli Liverpoolit" Premier League është ndalur për shkak të Coronavirus-it. Megjithatë, kampionati anglez duhet të kthehet më 1 qershor.
Solskjaer zbulon detaje: Refuzova Bayernin e Liverpoolin për t’u bërë legjend e Man Utd Ole Gunnar Solskjaer pranon se kishte refuzuar Liverpoolin dhe Bayern Munich për të ndjekur statusin e legjendës në Manc
Përvec kampionatit, koronavirusi i prish punë Liverpoolit edhe në merkato Timo Werner mund të qëndrojë në RB Leipzig sezonin e ardhshëm në mes të kaosit në mbarë botën të shkaktuar nga koronavir
Rooney i thotë hapur: Liverpooli e meriton titullin kampion Wayne Rooney thotë se Lierpooli e meriton titullin këtë sezon në Premier League. Ish-sulmuesi i Manchester United, kë