999 rezultate për

liverpooli

Pas Liverpoolit edhe Chelsea solidarizohet me vrasjen e George Floyd Pas Liverpoolit edhe Chelsea ka bërë një gjest fantastik në shënjë solidariteti gjatë seancës së tyre stërvitore në Cobh
Vrasja e George Floyd, solidarizohet edhe Liverpooli Skuadra e Liverpool bëri një gjest të fuqishëm në solidaritet me kampanjën ‘Jetët e njerëve të zinj kanë rëndesi’ gjatë
Dembele rikthehet në radarët e Liverpoolit, Klopp e ka "fiksim" Ousmane Dembélé ka qenë gjithmonë një futbollist për të cilin trajneri gjerman, Jurgen Klopp, ka patur gjithmonë simpati
Ish-mesfushori: Mbappe nuk është i përshtatshëm për Liverpoolin e Kloppit Ish-mesfushori i Liverpool-it, Jason McAteer, ka thënë se ylli i PSG-së, Kylian Mbappe nuk do të ishte një lojtar i përs
Ditëlindja e Gerrard, Liverpooli bën gjestin fantastik (VIDEO) Steven Gerrard sot mbush 40 vite. Ish-kapiteni legjendar i Liverpoolit mund të jetë ndier i befasuar nga urimi që ka mar
Hoqi dorë nga Werner, Liverpooli synon Traoren Raportohet se Jurgen Klopp personalisht ka kontaktuar Traoren, për një lëvizje të mundshme te Liverpool. Bisedimet me
Mbappe sinjale Liverpoolit: Janë klubi më i çmendur në botë Kylian Mbappe ka bërë edhe një deklaratë me të cilën i afrohet kalimit te Liverpoolit. Superylli i PSG-së ka thënë se
Sensacioni i Premier League, objektivi kryesor i Liverpoolit ‘Reds’ lidheshin me disa emra gjatë kësaj kohe, përfshirë Milot Rashicën, Kai Havertz e Timo Werner. Megjithatë, rapo
Sane i thotë "JO" Liverpoolit, dëshiron vetëm Bayernin Leroy Sane i mbyll derën Liverpoolit, duke deklaruar se nuk është i interesuar për një kalim të mundshëm te klubi nga Me
Liverpooli vendos për fatin e Xherdan Shaqirit Liverpool janë të gatshëm të shesin Xherdan Shaqirin dhe dy futbollistë të tjerë gjatë kësaj vere. The Athletic prete
Xherdan Shaqiri mund të sakrifikohet për ardhjen e Timo Werner te Liverpooli Drejtuesit e Liverpoolit mund të shesin 3 lojtarë këtë verë, në mënyrë që të sigurojnë paratë për të blerë sulmuesin e t
Tifozi i Liverpool blen 3 kamionë dhe feston para kohe titullin e Premier League në një paradë (VIDEO) Një tifoz i Liverpoolit ka organizuar një paradë të hapur për të festuar triumfin thuajse të kryer të gjigantit anglez n
Capello këshillon Haaland për të ardhmen: "The reds" destinacioni i duhur Fabio Capello, një emër i njohur i stolit jo vetëm në Itali (ish-trajner i Real Madridit, Anglisë dhe Russisë jashtë ven
Mësohet e ardhmja e Timo Werner, e zbulon skuadra aktuale Sulmuesi i talentuar gjerman, Timo Werner, duket se do t’i bashkohet Liverpoolit sezonin e ardhshëm, ndërsa sinjalet që
Liverpool tërhiqet, gjashtë skuadra angleze në garë për Rashicën Milot Rashica vazhdon ta ketë të paqartë të ardhmen e tij, teksa klubet që interesohen për shërbimet e tij po rriten.
Liverpooli dhe Interi kërkojnë shërbimet e tij, Werner e ndan mendjen Sulmuesi gjerman Timo Werner ka pranuar se dëshiron të largohet nga Leipzig dhe Bundesliga gjermane në fund të sezonit p
Mbappe i lumtur me interesimin e madh të Liverpoolit Kylian Mbappe thuhet se është i lumtur me interesimin e Liverpoolit për të transferuar atë në këtë verë. The Reds thu
Liverpooli hidhet në sulm për talentin e Arsenalit Liverpool hidhet në sulm për talentin Bukayo Saka. 18-vjeçari ishte një zgjedhje emergjente për krahun e majtë të mbr
Liverpooli rrezikon titullin, skuadrat e Premier League nuk po merren vesh Sezoni i Premierligës do të anulohet totalisht nëse klubet nuk bien dakord që ndeshjet të zhvillohen në terrene neutrale
Loris Karius i zë "derën" Liverpoolit Loris Karius mbyll zyrtarisht përvojën e tij te Beshiktashi në Turqi, ku ishte huazuar nga Leverpooli që nga vitit 2018,