999 rezultate për

liverpooli

"Zhduku Suarez", tifozët e Liverpoolit shpërthejnë ndaj yllit të Barcelonës (VIDEO Luis Suarez i cili festoi si i tërbuar golin në Camp Nou ndaj Liverpoolit, tashmë është më i urryer nga tifozët e "The
Suarez i tronditur: Liverpooli fitoi për shkak të gabimeve tona, goli i 4 na shkatërroi Barcelona u turpërua dje në mbrëmje duke u shkatërruar 4-0 nga Liverpoolit në Anfield Road. Por pas eleminimit të tu
Keita i dëmtuar, kështu e feston mesfushori i Liverpoolit kualifikimin ndaj Barcelonës (VIDEO) Naby Keita i cili u dëmtua në ndeshjen e parë ndaj Barcelonës dje e ndoqi nga TV sfidën i dëmtuar. Por Keity dje nuk
Ky është momenti kur mbrojtësi i Liverpoolit godet në kokë Messin (VIDEO) Në fillim të ndeshjes mes Liverpoolit dhe Barcelonës, mbrojtësi Robertson goditi në kokë Messin teksa ky i fundit ishte
Sot Ajax-Tottenham, cila skuadër do ti bashkohet Liverpoolit në finalen e Madridit Sonte luhet akti i dytë i gjysëm finales së dytë. Ajax pret në shtëpi Totteham. Ekipi i drejtuar nga Pochetino kërkon
U turpërua nga Liverpooli, plasin memet kundër Barcelonës (FOTO LAJM) Liverpooli bërëi një përmbysje të pabesueshme dje në mbrëmje në Anfield Road duke triumfuar 4-0 ndaj Barcelonës. Kata
Robertson i "shushat" kokën Messit Andrew Robertson mund ta konsiderojë veten me fat që i shpëtoi kartonit të kuq, pasi e goditi Lionel Messin në kokë gjat
Tifozët e Liverpoolit lenë pa gjumë lojtarët e Barcelonës (VIDEO) Liverpooli do të luajë ndeshjen e kthimit në Champions ku do ti duhet të përmbysë disavantazhin 3-0 të pësuar një javë m
Salah mungon, Barcelona ka një mesazh për të Liverpooli ka konfirmuar se sulmuesi kryesor i ekipit Mohamed Salah nuk do të luajë në ndeshjen e kthimit ndaj Barcelonë
Mungojnë Firmino e Salah, Klopp kthen sytë nga Shaqiri Në pritje të komfirmimit zyrtar për mungesën e Firminos, por edhe të Mohamed Salah në gjysmëfinalen e kthimit të Champio
Liverpool kalon në epërsi përballë Newcastle (VIDEO) Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Newcastle Unitedit, e cila po zhvillohet pë
Klopp beson të përmbysja: Ishim pa fat, Liverpooli do të bëjë çmenduri Jurgen Klopp ka thënë se skuadra e tij nuk është duke menduar fare për ndeshjen e kthimit në Champions League ndaj Barce
"Shpërthejnë" tifozët e Liverpoolit ndaj Klopp: Përse luajti Origi para Shaqirit? Tifozët e Liverpoolit kanë shpërthyer ndaj Jurgen Klopp duke e akuzuar atë pas futjes në lojë të Origi dhe jo të ksovari
Zbulohet çfarë u tha Klopp lojtarëve të Liverpoolit pas humbjes me Barcelonën Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, tregon se çfarë u tha lojtarëve pas humbjes 3-0 në "Camp Nou" me Barcelonën në gjy
Messi fundos Liverpoolin, shikoni golin magjik të "pleshtit" (VIDEO) Barcelona duket e papërmbajtshme në këto 45 minuta të dyta. Messi pasi realizoi golin e parë ku e ndihmoi edhe fati, gol
Plas humori në Spanjë, tifozi i Liverpoolit hedh në shatërvan atë të Barcelonës (VIDEO) Gjysmëfinalja e parë e Championsit mes Barcelonës dhe Liverpoolit në "Camp Nou", që do të zhvillohet sonte, pritet të je
Valverde tregon mënyrën e vetme si mund ta mposhtë Liverpoolin Ernesto Valverde, trajneri i Barcelonës, ka folur sot për ndeshjen që ekipi i tij do të luajë nesër ndaj Liverpool në gj
Ish-portieri United "mallkon" Liverpoolin Ish-portieri i Manchester United dhe Everton Tim Howard e ka bërë të qartë se për cilën skuadër bën tifo këtë sezon.
Liverpoolit i rikthehen dy yjet për ndeshjen ndaj Barcelonës Liverpooli do të luajë nesër aktin e parë në Champions kundër Barcelonës në Camp Nou. Në prag të supersfidës vijnë la
Tërmet te Liverpooli, dëmtohet ylli i ekipit Liverpoolit ka marrë një lajm të keq para duelit me Barcelonën në Champions League. Ylli i Liverpool, Roberto Firmino