999 rezultate për

liverpooli

Mediat angleze e bëjnë të sigurt, Shaqiri largohet nga Liverpooli Pas vetëm një sezoni, e ardhmja e Xherdan Shaqirit mund të jetë larg Liverpoolit, shkruan Albeu.com. "Daily Star", sh
U përfol se do largohet nga Liverpooli, tifozët e kuq reagojnë për Shaqirin Dje në media u raportua se Liverpooli do të nxjerrë në shitje Xherdan Shaqirin. Por tifozët e Liverpoolit nuk besojnë te
Në prag të finales vjen lajmi i mirë për Liverpoolin Roberto Firmino është kthyer të stërvitet me skuadrën pak ditë para finales së Champions League që Liverpool do të luajë
De Bryne: Nuk më vjen keq për Liverpoolin, ne ishim më të mirët De Bryne: Nuk më vjen keq për Liverpoolin, ne ishim më të mirët Kevin De Bryne nuk ndjen keqardhje për Liverpoolin që
Liverpooli gjen pasuesin e Mane në Francë Liverpooli është hedhur në sulm për të rrëmbyer yllin e Lyon-it Memphis Depay. Holandezi këtë sezon ka realizuar 9 go
Skomina "macja e zezë" për Liverpoolin, ka fituar vetëm 1 në 5 ndeshje Damir Skomina është emëruar gjyqtar për finalen e Ligës së Kampionëve në mes të Liverpoolit dhe Tottenham. Ky gjyqtar
Timo Werner refuzon Bayern, i shkell syrin Liverpoolit Talenti i Leipzig, Timo Werner është një nga më të kërkuarit në merkato. Futbollisti i Laipzig kërkohet nga Bayern M
Dridhet Barcelona, Liverpool në "pole position" për De Ligt Barcelona ndjehet e pa sigurt për arritjen e transferimit të mbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, këtë verë, pasi thu
Guardiola elozhe Liverpoolit: Titulli më i vështirë në karierë Trajneri I Manchester City , Pep Guardiola, deklaroi pas fitores së sotme në Brighton dhe kurorëzimit kampion për të dyt
Tre lojtarë fitojnë "Këpucën e Artë" në Angli, mungon Aguero Mohamed Salah, Sadio Mane dhe Pierre-Emerick Aubameyang, janë që të tre fitues të ‘Këpucës së Artë’ në Ligën Premier për
Liverpoolit nuk i mjaftojnë 97 pikë për të fituar titullin kampion (VIDEO) Liverpooli e ka mbyllur vitin me fitore, por jo me objektivin që i kishin vënë vetes që në fillim të sezonit, titullin e
Aguero vendos ekulibrat për Manchester Cit-y (VIDEO) Vetëm 1 minutë ka zgjatur avantazhi i Brighton, pasi Manchester City ka barazuar rezultain me Sergio Agueron në minutën
Shpërthen Sadio Mane, Liverpooli në avantazh (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi përballë Wolverhamptonit. Në ndeshjen që po zhvillohet në "Anfield", Liverpooli synon
Shënoi 3 gola në 40 minuta, Moura lojtari i javës në Champions Lucas Moura ka fituar çmimin "Lojtari i javës në Champions Legaue" pasi e ndihmoi Tottenhamin të kualifikohet në finale.
UEFA publikon formacionin e javës në Champions, dominojnë lojtarët e Liverpoolit (FOTO LAJM) UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të kësaj jave në Champions League. Fillimisht Liverpooli bëri përmbysjen e p
Biletat e shtrenjta për finalen, Liverpooli sherr me tifozët Liverpooli do të synojë tju rikuperojë tifozëve të vetë finalen e humbur ndaj Real Madrid sezonin e kaluar. Të kutq
Zbulohet "receta" e suksesit të Tottenhamit në ndeshjen ndaj Ajax Tottenham ka bërë një ndeshje të çmendur duke eliminuar Ajaxin në sekondat e fundit të ndeshjes. Anglezët kishin humb
Ajax-Tottenham, formacionet zyrtare: Ajax kërkon ti bashkohet Liverpoolit në finale Në ‘Johan Cruijff ArenA’ zhvillohet ndeshja kthyese gjysmëfinale e Ligës së Kampionëve ndërmjet Ajaxit dhe Tottenham Hot
Nuk i besojnë syve, lojtarët e Liverpoolit nuk përmbajnë emocionet në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Liverpooli bëri të pa mundurën dje në mbrëmje teksa përmbysi rezultain 3-0 të ndeshjes së parë duke triumfuar 4-0 në Anf
Për suksesin e Liverpoolit meritë ka një djalosh (VIDEO) Një nga golat i cili ka marrë më shumë vëmendje në mbrëmjen e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve mes Liverpulit dhe Ba