999 rezultate për

liverpooli

Klopp shpallet trajneri i vitit, Liverpooli skuadra më e mirë e 2019 Cristiano Ronaldo fitoi çmimin “Futbollisti i Vitit 2019” në ceremoninë e “Global Soccer Awards” që u zhvillua në Dubai
"Liverpool i paarritshëm", dorëzohet Guardiola Manchester City ka pësuar të premten mbrëma humbjen e pestë këtë sezon në Premierligë, duke mbetur 14 pikë prapa Liverpo
Manchester City i "dorëzon" titullin Liverpoolit (VIDEO) Është mbyllur sfida mes Wolverhamptonit dhe Manchester Cityt, ku të besuarit e Pep Guardiolës kanë dalë pa pikë nga ky
Valverde flet për disfatën trishtuese ndaj Liverpoolit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se humbja, siç e përshkroi e dhimbshme, e skuadrës së tij kundër Liver
Ancelotti i bindur se tifozët e Liverpool ia kanë frikën Pak ditë më parë, Carlo Ancelotti u emërua në krye të stolit të Everton. Dhe menjëherë trajnerit italian, do t’i duhe
Momenti kur Liverpool për herë të parë në histori ngre lart trofeun (VIDEO) Liverpooli i Jurgen Klopp fiton një tjetër trofe. Pas Champions League dhe Superkupës së Europës, The Reds bëjnë të t
Firmosi me Liverpoolin, Minamino: Bëra ëndrrën realitet Liverpooli ka konfirmuar se e ka blerë Takumi Minamino nga Salzburgu. "Reds-at" paguan klauzolën e lirimit të talenti
Eksperti tregon arsyen pse Minamino është fiks për Liverpoolin Liverpool e ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me Takumi Minaminon, dhe ai do të jetë pjesë e skuadrës angleze që nga
ZYRTARE/ Liverpooli nënshkruan me talentin e Salzburg Liverpooli ka konfirmuar se e ka blerë Takumi Minamino nga Salzburgu, duke e aktivizuar klauzolën e tij pas paraqitjeve
Liverpool sot zyrtarizon blerjen e re Liverpooli sot do të zyrtarizojë blerjen e parë të janarit. Takumi Minamino ka udhëtuar në Angli ku do t’i nënshtrohe
Ndeshje kupe, Liverpool "ngre në këmbë" akedeminë Nuk ka dyshim që Liverpooli është skuadra më e frikshme aktualisht në futbollin evropian. Por, ecuria e skuadrës së madh
Klopp: Nuk besoj se Simeone është i lumtur që do përballet me Liverpoolin Liverpool do të luajë kundër Atletico Madrid në fazën e 1/8-ave të Champions League. Ky ishte verdikti i shortit të s
Klopp në qendër të vëmendjes, tregon pse nuk do t'i festojë më golat e Liverpoolit Jurgen Klopp është kthyer në qendër të vëmendjes. Trajneri gjerman ka zbuluar se ai qëllimisht nuk është duke i festu
Liverpool kujton ditën kur Shaqiri shkatërroi Manchester United (VIDEO) Xherdan Shaqiri është padyshim njëri prej futbollistëve më të dashur nga tifozët e Liverpoolit. Mesfushori ndonëse nu
Zbulohet strategjia e Juventusit për të transferuar Mbappen Juventusi është futur në garë për të siguruar shërbimet e Kylian Mbappes. Ylli i PSG-së mund të largohet nga kryeqyte
Ndalet Licesteri, Liverpool +10 Liverpooli është rrugës së mirë për ta fituar titullin në Premierligë pas 30 vitesh Leicester City ka gabuar në javën
Liverpool "makineri", siguron fitoren e rradhës (VIDEO) Liverpooli arriti të sigurojë fitore rezultat 2:0 kundër Watfordit, në kuadër të xhiros së 17-të të Premierligës, duke e
Zgjati kontratën, Klopp vjen me një deklaratë të fortë Një lajm i jashtëzakonshëm erdhi sot për klubin dhe tifozët e Liverpoolit. Trajneri, Jurgen Klopp ka vendosur të zgja
Super lajm për Liverpoolin, Klopp vendos për të ardhmen urgen Klopp do të jetë trajner i Liverpoolit deri në vitin 2024. Ai sot nënshkroi kontratën e re me "Reds" e cila do
Ancelotti niset sot drejt Anglisë Trajneri italian po kërkohet nga klubet e njohura evropiane pasi u nda me Napolin ditë më parë. Krahas klubit nga Liverp