E FUNDIT/ Tërmeti lëkund sërish Shqipërinë
999 rezultate për

liverpooli

UEFA refuzon Bayern Munich Muller nuk do të luajë ndaj Liverpoolit në Champions League. Bayern Munich ka bërë të ditur se UEFA ka refuzuar apel
Verrati le pas dëmtimin, rinis stërvitjen me PSG-në Marco Verrati rikthehet në stërvitje. Është ky lajmi i madh që ka marrë trajneri i Paris Saint Germain Tomas Tuchel, vet
Liverpooli i Shaqirit ngec në transfertë kundër West Hamit (VIDEO) Liverpool ka ngecur në një barazim 1-1 me skuadrën londineze, West Ham në "Olympic Stadium". Të parët në avantazh ka
West Ham barazon rezultatin ndaj Liverpoolit (VIDEO) West Ham ka barazuar rezultatin ndaj Liverpoolit në "Olympic Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Michail Anto
Pësoi thyrje në këmbë, përfundon sezoni për futbollistin e Liverpoolit Liverpool do të mbetet pa Joe Gomezin për disa muaj, dhe me shumë gjasa do ta humbasë shërbimet e 21-vjeçarit këtë sezon
Ngec Liverpooli, vetëm barazim me Leicester Cityn (VIDEO) Liverpool nuk e ka shfrytëzuar humbjen e Manchester Cityt mbrëmë nga Newcastle United, ku ka barazuar në Anfield sonte m
Gjykata merr vendimin për futbollistin e Liverpoolit Gjykata në Kroaci ka vendosur t’i tërheqë akuzat për dëshmi të rreme ndaj mbrojtësit të Liverpoolit dhe Kroacisë, Dejan
Gjesti fantastik i Shaqirit për tifozin e vogël të Liverpoolit (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri i ka dërguar një mesazh të vogël për ditëlindjen e një tifozi të Liverpoolit, të shtrirë në spital. O
Real Madrid ka gati mega ofertën për yllin e Liverpoolit Florentino Perez duket se e dëshiron Roberto Firminon me çdo kusht në skuadrën e tij. Liverpool është raportuar se do
Ylli i United i jep një premtim të madh tifozëve për ndeshjen kundër Liverpooli Ylli i Manchester United, Jesse Lingard ka dhënë një premtim të madh për herën e ardhshme që skuadra e tij do të takohet
Salah alamron Liverpoolin, shikoni çfarë shkruan egjiptiani në Twitter (FOTO LAJM) Sulmuesi egjiptian ka postuar një mesazh të mistershëm, të fundit në rrjetin social, para se ta fshijë llogarinë të mart
Liverpool vendos rekord: Behet i pari klub me 100 mln euro fitim Liverpool duket se do të vendosë një rekord të ri në aspektin financiar në Premier League. Sipas tabloidit britanik "
Ish-sulmuesi i Anglisë: Salah rrezikon t’i humbasë titullin Liverpoolit Ish-sulmuesi i Premier Leagues Chris Sutton ka thënë se prirja e Mohamed Salah për t’u rrëzuar më shumë lehtësi mund t’i
Manchester City nuk i ndahet Liverpoolit, bën detyrën ndaj Huddersfield (VIDEO) Manchester City nuk heq dorë nga titulli kampion. Qytetarët kanë fituar me rezultatin e pastër 3-0 në transfertë ndaj Hu
Shaqiri aktivizohet 20 minuta, Salah heroi i Liverpoolit (VIDEO) Liverpoli ka arritur një fitore të vështirë nga sa u mendua në fillim, teksa mposhti me vështirë 4-3 në Anfield Road Cry
Shaqiri në stol, Liverpooli e pëson nga Crystal Palace (VIDEO) Liverpooli i Xherdan Shaqirit i cili është në stol e ka mbyllur pjesën e parë në disavanatzh teksa Crystal Palace i ka b
"Mos prano oferta nga asnjë klub tjetër, dua të punoj me Klopin", zbuloni prapaskenat e transferimit të Shaqirit te Liverpooli Futbollisti me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri, në një porononcim për mediat, ka zbuluar se si ai e mori vendimin pë
Liverpooli mendon për të ardhmen, i rinovon kontratën mbrojtësit të talentuar (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë Liverpool rinovoi me mbrojtësin Robertson, ndërsa sot ka ardhur zyrtarizimi i rinovimit të kontra
Klopp zbulon të vërtetën e rikthimit të Coutinhos te Liverpooli Jurgen Klopp, i ka kundërshtuar lajmet për kthimin e mundshëm të Philippe Coutinho në Liverpool, vetëm një vit pasi ky i
Zyrtare: Andy Robertson rinovon kontratën me Liverpoolin Andy Robertson ka rinovuar kontratën me klubin anglez, Liverpool. Mbrojtësi i majtë i Reds ka nënshkruar një kontratë