999 rezultate për

liverpooli

Salah i jep avantazhin Liverpoolit (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në avanatzh në minutën e 59 falë golit të shënuar nga Mohamed Salah me 11 –metërsh. Të kuqtë e m
Aubameyang tregohet realist: Kundër Liverpoolit isha një m… Ylli i Arsenalit Pierre-Emerick Aubameyang ka pranuar se ai ishte si “m...” në paraqitjen e tij kundër Liverpoolit në dh
Alisson: Për këtë arsye refuzova Chelsean për Liverpoolin Alisson Becker ka thënë për ‘FourFourTwo’ se ka zgjedhur Liverpoolin verën e kaluar, sepse dëshironte të ishte pjesë e h
Tronditet Liverpool, Shaqiri me shokë eliminohen nga Kupa e Anglisë (VIDEO) Liverpool ka pësuar një humbje tronditëse sonte ndaj Wolves pasi është mposhtur kundër Wolves me rezultatin 2-1 në "Moli
Wolves kalon përsëri në avantazh ndaj Liverpoolit (VIDEO) Wolves ka kalur përsëri në avantazh ndaj Liverpoolit në "Molineux Stadium". Ai që ka shënuar është mesfshori portugez
Wolves shokon Liverpoolin (VIDEO) Wolves ka kaluar në avantazh ndaj Liverpoolit në "Molineux Stadium". Ai që ka shënuar është futbollisti Jimenez në m
Çmendet United, ofron 110 milionë euro për ish-yllin e Liverpoolit Manchester Unitedi i ka befasuar të gjithë duke e shprehur interesimin për ish-yllin e Liverpoolit, Philippe Coutinhon,
Rihapet gara për titull, City i shkakton humbjen e parë Liverpoolit në Premier League (VIDEO) Manchester City ka marrë një fitore të rëndësishme sonte kundër Liverpoolit me rezultatin e përgjithshëm 2-1 në "Etihad
"Edhe nëse Liverpooli fiton sonte kundër Cityt, gara për titull nuk do të thotë se ka përfunduar ende" Jamie Carragher ka thënë se Liverpooli edhe nëse fiton sonte kundër Liverpoolit gara për titull nuk ka përfunduar ende.
Guardiola zbulon se a do të luaj De Bruyne kundër Liverpoolit Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka konfirmuar se mesfushori i tij, Kevin De Bruyne, mund të përfshihet me sk
Kevin De Bruyne kthehet nga dëmtimi dhe mund të luaj ndaj Liverpoolit Manchester City do të përballet ditën e nesërme me Liverpoolin në "Etihad Stadium". Por për Pep Guardiolan ka ardhur
“Gëzuar Vitin e Ri, po kur e kemi stërvitjen nesër?”, biseda e çmendur e lojtarëve të Liverpoolit (FOTO LAJM) Liverpooli po kalon një moment të artë në Premier League, dhe forma e të gjithë ekipit është e jashtëzakonshme. Gjithses
Shaqiri bën deklaratën e fundvitit për Liverpool-in Xherdan Shaqiri insiston se Liverpooli mund ta përballojë presionin e të qenit favorit për ta fituar titullin e Premierl
Liverpooli i rrëmben Barcelonës yllin e PSG-së Adrien Rabiot ishte shumë pranë transferimit te Barcelona por së fundmi transferimi i tij mund të dështojë në Camp Nou.
Liverpooli deklason Arsenalin (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Arsenalit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar këtë herë sulmuesi egjip
Liverpooli i papërmbajtshëm, shënon edhe golin e tretë ndaj Arsenalit (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e 3 kundër Arsenalit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmuesi senegalez, S
Liverpooli përmbys Arsenalin (VIDEO) Liverpooli ka përmbysur Arsenalin për 2 minuta lojë në "Anfield Road". Të dy golat i ka shënuar sulmuesi brazilian,
Zhbllokohet ndeshja, Arsenali kalon në avantazh ndaj Liverpoolit (VIDEO) Atsenali ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është mbrojtës Maitland-Niles në m
Ylli i Liverpoolit le pas dëmtimin e gjatë, nis stërvitjen me skuadrën Lajme të mira vijnë për skuadrën e Liverpoolit. Alex Oxlade-Chamberlaion është rikthyer në stërvitje pas një dëmtimi të
Tifozët e Liverpoolit janë të çmendur, shikoni çfarë i bëjnë mbrojtësit Van Dijk (VIDEO) Ekipi i Liverpooli po kalon një formë të jashtëzakonshme në kampionat ku mban vendin e parë dhe është 6 pikë larg vendit