999 rezultate për

liverpooli

Real dhe Barcelona në garë për yllin e Liverpoolit Virgil Van Dijk mund të largohet nga Liverpooli. Për mbrojtësin Holandez janë future në garë Reali dhe Barcelona. Laj
Firminho nxjerr nga situata Liverpoolin (VIDEO) Firminho nxjerr nga situata Liverpoolin (VIDEO) Vetëm 13 minuta ka zgjatur disavantazhi i Liverpoolit kundër Burnley-
Liverpooli befasohet nga Burnely (VIDEO) Liverpooli është befasuar në Anfiel Road nga Burnley teksa miqtë kanë kaluar në avantazh me autor Westwood qe ne minuten
Ylli i Bayern Munich dëmtohet sërish, humbet sfidën ndaj Liverpoolit Nuk ka paqe për Arjen Robben. Anësori është dëmtuar sërish dhe do të humbasë përfundimisht sfidën me Liverpulin të mërk
Ribery: Nuk kemi frikë Liverpoolin Bayern Munich barazoi 0-0 në ndeshjen e parë të Ligës së Kampioneve në Anfield Road kundër Liverpoolit duke zhvilluar nj
Legjenda e Liverpoolit akuzon Klopp: Shaqiri duhet titullar sepse i jep energji ekipit Ish-mbrojtësi i Liverpoolit Steven Nicol, deklaron se Xherdan Shaqiri po trajtohet padrejtësisht Jurgen Klopp, duke e ko
Flet legjenda Pele: Jam i bindur se Liverpooli shpallet kampion në Premier League Liverpooli nuk po kalon një moment të mirë në Premier League teksa tashmë ka humbur dhe kreun. Liverpooli i ka barazu
Formacionet zyrtare të derbit Everton-Liverpool, Shaqiri e nis nga stoli Liverpooli do të luajë pas pak derbin e qytetit ndaj Evertonit. Liverpooli do të kërkojë të kapë sërish kreeun edhe
Mjafton Mahrez, Manchester City merr kreun (VIDEO) Manchester City ka vuajtur jo pak për të dalë me 3 pikë të plota në transfertë ndaj Burnemuoth. Edhe pse kanë domin
Sterling: Presioni është te Liverpooli Ylli i Manchester City, Raheem Sterling ka komentuar garën për titullin e kampionit në Premier League. Ish anëtari i
Shaqiri në stol, tifozët e Liverpoolit kritikojnë Klopp (FOTO LAJM) Liverpooli shkatërroi 5-0 Watfordin dje në mbrëmje në Anfiel Road por Shaqiri sërish nuk luajti. Për lënjen jashtë të
Aguero i jep fitoren Cityt kundër West Ham (VIDEO) Manchester City ka mposhtur me rezultatin minimal 1-0 skuadrën e West Hamit në "Etihad Stadium". Golin e fitores për
Shaqiri mund të jetë titullar për Liverpoolin në ndeshjen ndaj Watfordit Jurgen Klopp pritet të bëjë ndryshime në formacionin e Liverpoolit për ndeshjen e së mërkurës mbrëma kundër Watfordit në
Ish-trajneri i Liverpoolit pranë stolit të Leicester City-t Brendan Rodgers ka marrë dritën jeshile nga Celtic për të hyrë në bisedime me Leicester City, me këta të fundit që shkar
Ky është plani i Liverpoolit për të nënshkruar me Adrien Rabiot Adrien Rabiot duket se do të jetë përforcimi i radhës për skuadrën e Liverpool. Mesfushori francez flitej se do të ka
Ish-mbrojtësi i Liverpoolit plas skandalin në Premier League (FOTO LAJM) Një skandal i ri ka plasur në botën e futbollit. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Bournemouth, Nathaniel Clyne. Mediat br
Solskjaer thumbon Liverpoolin pas përfundimit të ndeshjes Manchester United dhe Liverpool barazuan sot, në ndeshjen që kanë lujatur kundër njëra-tjetrës e vlefshme për kampionati
Derbi i Premier League përfundon në paqe, Liverpooli merr kreun (VIDEO) Nuk ka patur fitues në ndeshjen derbi të luajtur në "Old Trafford" mes Liverpool dhe Manchester United. Takimi mes dy g
Xherdan Shaqiri ka një mesazh për tifozët e Liverpoolit para ndeshjes ndaj United (FOTO LAJM) Shaqiri ka shfrytëzuar faqen zyrtare të rrjetit social “Instagram” për të dërguar një mesazh tek të gjithë fansat e Live
Para ndeshjes ndaj Liverpoolit, Solskjaer merr një lajm të shumëpritur Manchester United do të luajë të dielën ndal Liverpoolit në Old Trafford. Por në prag të supersfidës trajneri Solskjaer