999 rezultate për

liverpooli

Liverpoolin nuk e ndal askush, fiton në transfertë ndaj West Ham (VIDEO) Liverpooli ka vazhduar me formën spektakolare në Premier League, duke arritur fitoren e radhës kundër West Ham United me
Wijnaldum "tremb" Liverpoolin, nuk e ka të sigurtë të ardhmen Mesfushori i Liverpool, Georginio Wijnaldum thotë se nuk do të nxitohet të vendosë të ardhmen e tij. Holandezi ka kat
I dehur në emision, ish-futbollistin e Liverpoolit e nxjerrin jashtë (VIDEO) Programi i mëngjesit në “Sky Sport” në Angli ka dhuruar një ndodhi shumë të çuditshme. Ish-futbollisti i Liverpulit, Xhe
Salah jep lajmin e madh (VIDEO) Paraqitjet dhe golat e Mohamed Salah me fanellën e Liverpoolit nuk kalojnë pa u vënë re dhe Muzeu i Dyllit i Madame Tuss
Mund të humbin 6 ndeshje dhe sërish dalin kampion, Klopp: Më vjen për të vjellë kur e dëgjoj këtë Liverpooli siguroi fitoren e 22-të sezonale, nga 23 takime të zhvilluara gjithsej në Premier League, duke ruajtur distan
Mane i "etur" për sukses, karikon Liverpoolin: Do sakrifikojmë deri kur të sigurojmë trofetë Sadio Mane dëshiron ta shtojë edhe një medalje të artë të Premierligës dhe një të Ligës së Kampionëve në koleksionin e t
Edhe Liverpooli interesohet për mesfushorin e Real Madridit "Reds" janë në kërkim të një organizatori të lojës, siç e kishin vite më parë Philippe Coutinhon Liverpooli e ka shpr
Pësoi dëmtim të tmerrshëm, portierja e Liverpoolit ndan fotot me tifozët (FOTO LAJM) Frances Kitching, portierja e Liverpoolit, pësoi një dëmtim "horror" gjatë një seance stërvitore, që duket qartë edhe ng
Tifozët votojnë për ekipin më të mirë në histori të Premier League (FOTO LAJM) Tifozët kanë votuar për ekipin më të mirë në histori të Premier League teksa Liverpooli ka zënë vendin e parë. Pasi q
Liverpool hedh pas "krahëve" dy oferta për Shaqirin Liverpooli i ka refuzuar dy oferta për ta huazuar Xherdan Shaqirin nga Roma dhe Sevilla, pasi që trajneri Jurgen Klopp ë
Mediat serbe kapen sërish me Shaqirin Liverpooli nuk do që ta shesë Shaqirin te Roma. Siç raportoi sot "Sky Italia", Roma kërkon ta huazojë mesfushorin i cil
Liverpool fiton derbin me Manchester United dhe "blindon" kreun (VIDEO) Liverpooli ka mposhtur 2-0 Manchester Unitedin. The Reds kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Virgil Van Dijk në minu
Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qersho
Dëmtimi i Rashford, Solskjaer: Do përpiqemi ta rikuperojmë për ndeshjen me Liverpoolin Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se Manchester Unitedi do të bëjë gjithçka të mundur për t’u siguruar që Marcus Ra
Pllakos heshtja në "Tottenham Hotspur Stadium", Liverpool kalon në epërsi (VIDEO) Roberto Firmino ka kaluar në epërsi Liverpoolin në minutën e 38-të. Ishte një gol i bukur i brazilianit, pas një asis
Ylli i Liverpool synon e finalen e tretë radhazi të Ligës së Kampionëve Mbrojtësi anësor i Liverpoolit, Trent Alexander-Arnold, e ka bërë të qartë se skuadra e Jurgen Kloppit synon të fitojë s
"Do të dukej superlojtar po të luante në skuadrën e Jurgen Kloppit", ishi i Liverpool këshillon Xhakën Ish-futbollisti i Liverpoolit, Danny Murphy, beson se Granit Xhaka do të dukej superlojtar po të luante në skuadrën e Ju
Ish-trajneri i Tottenham: Mourinho nuk ka shkopin magjik Ish-trajneri i Tottenhamit, Harry Redknapp, beson se forma e dobët aktuale e Tottenhamit nuk është për shkak të trajneri
Fabregas zgjedh lojtarin më të mirë në Premier League për momentin (FOTO LAJM) Ish-mesfushori i Arsenalit dhe Chelseat, Cesc Fabregas, e ka zgjedhur Sadio Manen, që ishte i katërti në votimet për Top
"Isha në kontakte me Liverpoolin", Ancelotti nxjerr të pathëna Trajneri aktual i Evertonit, Carlo Ancelotti, ka bërë të ditur se ka biseduar me Liverpoolin në tetor të vitit 2015, por