999 rezultate për

liverpooli

Zbulohet strategjia e Juventusit për të transferuar Mbappen Juventusi është futur në garë për të siguruar shërbimet e Kylian Mbappes. Ylli i PSG-së mund të largohet nga kryeqyte
Ndalet Licesteri, Liverpool +10 Liverpooli është rrugës së mirë për ta fituar titullin në Premierligë pas 30 vitesh Leicester City ka gabuar në javën
Liverpool "makineri", siguron fitoren e rradhës (VIDEO) Liverpooli arriti të sigurojë fitore rezultat 2:0 kundër Watfordit, në kuadër të xhiros së 17-të të Premierligës, duke e
Zgjati kontratën, Klopp vjen me një deklaratë të fortë Një lajm i jashtëzakonshëm erdhi sot për klubin dhe tifozët e Liverpoolit. Trajneri, Jurgen Klopp ka vendosur të zgja
Super lajm për Liverpoolin, Klopp vendos për të ardhmen urgen Klopp do të jetë trajner i Liverpoolit deri në vitin 2024. Ai sot nënshkroi kontratën e re me "Reds" e cila do
Ancelotti niset sot drejt Anglisë Trajneri italian po kërkohet nga klubet e njohura evropiane pasi u nda me Napolin ditë më parë. Krahas klubit nga Liverp
Shaqiri bashkë me shokët gëzon fëmijët (FOTO LAJM) Zyrtarët e Liverpoolit vazhdojnë traditën për festat e fundvitit. Disa futbollistë dhe trajneri Jurgen Klopp, kanë vi
I bëri "çorap" në dy ndeshje, Liverpooli e do që në janar japonezin Liverpooli është shumë i interesuar që ta transferojë në afatin e janarit, japonezin Minamino. Ylli i Salzburg e ka m
Zidane, para shortit: Ne do ta eliminojmë Liverpoolin Zinedine Zidane u tall me gazetarët duke thënë se skuadra e Real Madridit s’do ta kishte aspak problem ta mposhte kampio
"Bomba" e ditës, Liverpooli e synon Neymarin Liverpool ka shfaqur interes për yllin e Paris Sait Germain Neymar. Neymar u bë lojtari më i shtrenjtë në botë në vit
Më në fund Liverpooli zhbllokon rezultatin pas shumë vuajtesh (VIDEO) Liverpooli më në fund ka zhbllokuar rezultatin pas shumë vuajtesh ndaj Salzburgut. Është Keita ai i cili zhbllokoi rezul
Neymarin nuk po e "zë vendi" te PSG, francezët duan Manen si zëvendësues PSG është i vetëdijshëm, Neymar mesiguri po luan sezonin e fundit në Francë Neymar Junior me shumë mundësi do të larg
Guardiola i dorëzuar: S’mund të garojmë kundër Liverpoolit Pep Guardiola ka thënë se Manchester City i tij mbase nuk është në gjendje të garojë kundër klubeve të mëdha evropiane t
Leicester City vazhdon ndjekjen e Liverpoolit, shkatërron Aston Villan (VIDEO) Leicester City triumfuoi 1:4 ndaj Aston Villas. Dy golat e Jamie Vardy (20’ 75’), i cili shënoi në ndeshjen e tetë ra
Shaqiri tregon objektivin e madh të Liverpoolit këtë sezon Xherdan Shaqiri ka thënë se është ëndrra e tij është për të ndihmuar Liverpoolin të përfundojë ‘agjërimin’ 30-vjeçar për
Messi tifoz i madh i yllit të Liverpoolit Lionel Messi ka shprehur zhgënjimin e tij që Sadio Mane përfundoi jashtë podiumit në garën e Topit të Artë. Argjentin
Gerrard: Messi nuk e meriton "Topin e Artë" Steven Gerrard beson se Lionel Messi nuk e meriton Topin e Artë 2019, pasi për të zgjedhja e duhur për trofeun e këtij v
Napoli befason Liverpoolin (VIDEO) Napoli ka befasuar Liverpoolin duke kaluar në avantazh me anë të Mertens, i cili relizoi një gol mjaft të bukur brenda z
Napoli pa kapitenin ndaj Liverpoolit Të mërkurën Napoli luan me Liverpoolin në ndeshjen e Ligës së Kampionëve. Carlo Ancelotti për këtë sfidë nuk do të mu
Guardiola sinjale Liverpoolit: Nuk heqim dorë nga titulli Pep Guardiola ka këmbëngulur se skuadra e tij, Manchester City, e ka dëshmuar se kurrë nuk do të dorëzohet me të si traj