999 rezultate për

liverpool-arsenal

Shënohen dy gola të shpejtë në supersfidën, Liverpool-Arsenal (VIDEO) Ka nisur me spektakël supersfida mes Liverpoolit dhe Arsenalit në "Anfield Road". Miqtë kanë shënuar të parët me Lac
Formacionet zyrtare, Liverpool-Arsenal Në orën 21:00 do të luhet supersfida Liverpool-Arsenal. Të dy trajnerët si Klopp dhe Arteta i kanë besuar lojës sulmu
"Lumë" golash, barazohet gjithçka në Liverpool-Arsenal (VIDEO) Ndeshje e çmendur po luhet mes Liverpool dhe Arsenal ku janë shënuar deri tashme plot 8 gola. Vendasit kanë arritur t
Carabao Cup, Liverpool-Arsenal: Formacionet zyrtare Liverpooli dhe Arsenali luajnë në ndeshjen e fazës së 1/8 të Carabao Cup. Dy skuadrat do të paraqiten në fushë jo me
Liverpool-Arsenal, supersfida e fundvitit Liverpool-Arsenal është supersfida e kësaj të shtune në Premier League. Dy prej skuadrave me histori të madhe të futboll
Liverpool-Arsenal, dueli për një vend në Champions (FOTO) Java e 27-të e Premiere League-s pas pak minutash ofron një përballje shumë interesante, atë midis Liverpool dhe Arsena
Liverpool-Arsenal, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Liverpool-Arsenal është kryendeshja e javës së 17 të Premier League dhe e kësaj të diele futbollistike në Europë. "The R
Iker Casillas, duel Liverpool-Arsenal Një jetë e tërë me ngjyrat e Real Madrid, por ndoshta tani ka ardhur momenti që Iker Casillas të japë lamtumirën. Portie
Liverpool-Arsenal, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Java e 25 e Premier League-s starton me një super-ndeshje. Liverpool-Arsenal është sfida që premton gola dhe spektakël m
Liverpool-Arsenal, supersfida e Premier League Liverpool dhe Arsenal do të takohen sot në “Anfield Road” në një përballje që do të përcaktojë shumë për fatet e zonës C